ASUS RX570 4 GB indirime girer mi?

angaraliofficial

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bazı konular 960 liraya satılıyor demişlerdi ASUS ROG STRIX RX570 in indirime girme ihtimali var mı veya fiyatının düşmesi Hepsiburada sitesinde 1089 liraya var ama güvenmiyorum Vatan veya İtopya'da girmesini beklemeli miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bazı konular 960 liraya satılıyor demişlerdi ASUS ROG STRIX RX570 in indirime girme ihtimali var mı veya fiyatının düşmesi Hepsiburada sitesinde 1089 liraya var ama güvenmiyorum Vatan veya İtopya'da girmesini beklemeli miyim? Şimdiden teşekkür ederim.
Rog strix değil belki ama 800TL ye kadar düstüğünü gördük Rx570 chipsetini Kdv indirimi vs 950 tl 1000tl arasına düşebilir.

{

Dönüştürücü konunuzu gördüm bendede o beyazdan vga to hdmı var monitörüm vga 1600x900 bendemi görüntü alamam.
Almanız lazım aslında şuan sanırım çözünürlük farkından bir sorun çıkıyor bakalım çözebilecek miyiz. Sonuçta bu iş için üretilmiş ürünler çalışması lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı