ASUS RX570 düşük FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

emir8g

Centipat
AMD Ryzen 5 1600
ASUS RX570 4 GB
Gigabyte B450 M SH2
240 GB SSD
W10 Pro

Özelliklerim bunlar.
CS:GO'da düşük FPS sorunu ile karşılaşıyorum. Her şeyim güncel ama hala aynı gözüküyor ve bugünde bilgisayarı açtığımda ekran geldi ama yeşil kare kare olmuştu ve ekran kartındaki ışık yanıp sönüyordu. Sizce bu iki sebep neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
PCI kablolarını bir kontrol et eğer düzgünse driver güncellemeni öneririm amd nin kendi sitesinden yanında optional değil de recommended yazan driveri kurup bir dene.(Genelde baştan ikinci recommended olur)

Kartı ikinci el aldıysanız mining yapılmış olabilir kartla.

FPS nin düşük olması ile mining yapılmasının bir alakası yok. İnternette bir çok karşılaştırma videosu var izleyin bir bakın.

Konuya gelince Düşük FPS derken kaç? İşlemci kullanımı frekans değeri kaç?
Ekran kartı kullanımı sıcaklıklar ne durumda.

Doktora gidip sadece ben hastayım demek hastalık teşhisi için yeterli midir sizce? Doktorun sorularını yanıtlamak ve bir kaç test yaptırmak gerekir değil mi?

FPS nin düşük olması ile mining yapılmasının bir alakası yok. İnternette bir çok karşılaştırma videosu var izleyin bir bakın.

Konuya gelince Düşük FPS derken kaç? İşlemci kullanımı frekans değeri kaç?
Ekran kartı kullanımı sıcaklıklar ne durumda.

Doktora gidip sadece ben hastayım demek hastalık teşhisi için yeterli midir sizce? Doktorun sorularını yanıtlamak ve bir kaç test yaptırmak gerekir değil mi?
Ben FPS düşüklüğüne değil çıkan yeşil kareler için mining teşhisi olabilir dedim. RX kartlarda ömrünü tamamlamaya yakın kartlarda görünen bir problem genelde çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı