ASUS SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 Alabilirmiyim.

lethaldoze

Kilopat
Merhaba;
Benim elimde Asus M5A97 Evo kart var, 1.5-2 ay oldu vatandan alalı.
Ethernet kartı yandı galiba, çalışmıyor.
Ben bunu vatana garanti için götürsem ve üstüne fark ödeyerek, ASUS SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 alsam sizce nasıl olur.
Pc yi tamamen oyun oynamak için kurdum. 3 adet 22" ekran çalışıtırcam. Asus hd7950 kartım var. İlerde 1 adet daha Ausu 7950 ile cf inş.
Bu kart Vatanda stokta yok. Temin etme durumumuz olurmu acaba.(Recep Bey belki bilgi verir.)
Bu şekilde garantiden kartı yenisiyle değiştirmek yerine, fark vererk bu istediğim kartı almama müsade ederlermi acaba.
SABERTOOTH 990FX ile arasında 20-30 tl fark ediyor. Pci-e 3.0 çoklu ekranlarda özellikle fark yaratıyormuş. Bu kartı almak mantıklı geliyor.
Sizin fikirleriniz nelerdir, öğrenmek istedim.

Şimdiden teşekkür ederim.

VATAN COMPUTER - ASUS - SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 AMD 990FX/SB950 AM3+ DDR3 1866MHz SATA 3.0 Anakart - Anakart

Önce tamire gider, zaten Çizgi'nin üzerine servis yoktur.
Tamir olur geri gelir :) Onarılmazsa iade edebiliyorsun yada azami tamir süresini geçince benim gibi müşteri hizmetlerine söyleniyorsun ;)
İllallah ettiler, artık site üzeri yazınca cevap vermiyorlar bana :( Hahaha :ajan:

Son düzenleyen: Moderatör:
E peki ben o tamir süresince anakartsız ne yapıcam.
Para verip kart alıyorsunuz sonra tamir süresince bilgisayarsız kalıyorsunuz.
Bu konulara da çok sinir olurum ama genel prosedürde bu oluyor hep malesef.
Bakalım artık hayırlısı, vatan ne derse o olucak.

Tüketici haklarını bilmiyorsun demek ki :D
10 iş günü içerisinde anakartın gelmezse sana benzer özellikte parça tahsis etmek zorundalar.
Bende bundan yola çıkarak onları delirttim zaten değişim raporu bekliyordu ürünüm ya geldi yada pes ettiler iadeye düştü, geçen cuma gittim iade ettim ;)
Şikayetvar - Tüketici Hakları
Buradan okuyabilirsin.

Merhaba uzun zaman olmuş ama bu anakartı o zaman aldınız mı? İnşallah almışsınızdır. :D
Merhaba;
Benim elimde Asus M5A97 Evo kart var, 1.5-2 ay oldu vatandan alalı.
Ethernet kartı yandı galiba, çalışmıyor.
Ben bunu vatana garanti için götürsem ve üstüne fark ödeyerek, ASUS SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 alsam sizce nasıl olur.
Pc yi tamamen oyun oynamak için kurdum. 3 adet 22" ekran çalışıtırcam. Asus hd7950 kartım var. İlerde 1 adet daha Ausu 7950 ile cf inş.
Bu kart Vatanda stokta yok. Temin etme durumumuz olurmu acaba.(Recep Bey belki bilgi verir.)
Bu şekilde garantiden kartı yenisiyle değiştirmek yerine, fark vererk bu istediğim kartı almama müsade ederlermi acaba.
SABERTOOTH 990FX ile arasında 20-30 tl fark ediyor. Pci-e 3.0 çoklu ekranlarda özellikle fark yaratıyormuş. Bu kartı almak mantıklı geliyor.
Sizin fikirleriniz nelerdir, öğrenmek istedim.

Şimdiden teşekkür ederim.

VATAN COMPUTER - ASUS - SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 AMD 990FX/SB950 AM3+ DDR3 1866MHz SATA 3.0 Anakart - Anakart
Merhaba uzun zaman olmuş ama bu anakartı o zaman aldınız mı? İnşallah almışsınızdır. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı