Asus "Security verification failed." BIOS güncelleme sorunu

BaytarBoss

Hectopat
BIOS güncellemek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu tamamen izledim fakat bende dosya çıkmıyor doğru olarak, Winrar dosyası olarak çıkıyor ne yapmalıyım ? Belki olur diye devam edip denedim ama bu sefer de "Security verification failed."hatası verdi. Ayrıca Asus update programından yapmak için indirdim ama programda aşağıdaki resimdeki hataları verdi. Yardım edin ne yapmalıyım ?

123hata.png 321hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
++++ Aynı sorun bende de var. Çözümü bilen varsa yazabilir mi ?
BIOS güncellemek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu tamamen izledim fakat bende dosya çıkmıyor doğru olarak, Winrar dosyası olarak çıkıyor ne yapmalıyım ? Belki olur diye devam edip denedim ama bu sefer de "Security verification failed."hatası verdi. Ayrıca Asus update programından yapmak için indirdim ama programda aşağıdaki resimdeki hataları verdi. Yardım edin ne yapmalıyım ?

Eki Görüntüle 214823 Eki Görüntüle 214824

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı