ASUS STRIX 2.0 vs Logitech G230 vs G430

Kulaklık önerisi

• Logitech G230

Oy: 0 0,0%
  • Asus Strix 2.0

Oy: 5 83,3%
  • Logitech G430

Oy: 1 16,7%

• Oy verenlerin toplamı
    6

JuliKingsley

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle foruma daha yeni katıldım. İlk konum hatalarım varsa önce haber verip sonra uyarı vb. yaparsanız sevinirim. Tam bilmiyorum yanlış bir şey yaparsam kusura bakmayın.

Öncelikle 300 TL'ye yakın bir bütçem var. CS:GO için bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum şuanda Trust Quasar gibi bir markalı dandik bir kulaklığa sahibim. 1 ay içinde sağ tarafdan ses gelmemeye başladı.

Asus Strix 2.0 hala alınması gereken bir kulaklık mı yani alırsam paramı boşuna harcamış olur muyum ?

Logitech g230 alacaktım vazgeçtim bunu önerenler falan oldu.

Amacım CS:GO oyununda ayak seslerini vb. çok kuvvetli şekilde duyabilmek, müzik dinler iken kaliteli bir ses alabilmek.

Birde asus strix 2.0 yerine önerebileceğiniz var ise önerilerinizi duymak isterim.

Kullanan arkadaşlarada sorum şu olacak veya kullanmayıpda bilenlere ;

1- Ses kartı hakkında hiç bir bilgim yok nedir nasıldır şimdi bu kulaklıkda ses kartı oluyor mu? Şu an z170-a pro anakart kullanmaktayım ek bir şey almama gerek var mı ?

2- Kulaklık 2.0 stereo sese mi sahip eğer öyleyse kötü mü bu 2.0 cidden hiç bir bilgim yok ses ile ilgili surround.

3-Mikrofonu nasıl kulaklığından nasıl ses geliyor yani etrafımızdaki sesleri tamamen engelleyip oyuna çok iyi bir şekilde odaklanabileceğim kadar iyi engelemesi var mı ?

4-299 TL gibi bir fayat vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum.

Benim ilgimi çeken bir diğer şey ise vatanda bütün ürünlerde kötü yorum var iken asus strix 2.0'da 30 tane iyi yorum var ve hiç kötü yorum yok forumlarda vb yerlerde de kötü olmadığı söyleniyor.

Ayrıca asusun 2 yıl boyunca kulaklık bozulduğunda verilip geriye 0 kulaklık alındığını duydum bu doğru mudur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbiri. Hyperx Cloud almalısın. Bir oyun kulaklığından bekleyebileceğin her şey mevcut. Mikrofon olarak mükemmel diyemem, kulaklığın kalitesinin altında kalıyor. Fakat kötü de değil. Ama emin ol ses kalitesi(özellikle bass) diğerlerinden iyi.

7.1 sistemi yok galiba hyperx cloduun ve asus strix 2.0ın ayrıca bana lazım olan şeyler kaliteli bir kulaklık cs go için ses kasmalık güzel ve konforlu bir şekil ve net ve cızırtısız bir ses veren mikrofon beni 3-4 sene hiç bir yerinde arıza çıkaramayacak şekilde götürmesi yeterli

7.1 sistemi yok galiba hyperx cloduun ve asus strix 2.0ın ayrıca bana lazım olan şeyler kaliteli bir kulaklık cs go için ses kasmalık güzel ve konforlu bir şekil ve net ve cızırtısız bir ses veren mikrofon beni 3-4 sene hiç bir yerinde arıza çıkaramayacak şekilde götürmesi yeterli
Asus Strix 2.0 da da 7.1 özelliği yok ki.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı