Satılık Asus Strix 970 Ekran Kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bay_pc

Kilopat
Daha fazla  
Ürünü aktif kullanmaktayım. Kart yorgun değil. CW için whatsappdan video atabilirim. Fiyatım 900TL'dir. Ankara içi Eryaman elden teslim veya havale sonrası alıcı ödemeli istenilen kargoya veririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı revize etmelisiniz, çok yüksek.

Ürünü 23.04.2105 tarihinde aldım fakat yazın başından beri kullanmıyorum hazırlık dolayısıyla.
Gelecekten geliyorsunuz sanırım.

Size 2 sorum var.
  1. Jetgillerde ki gibi uçan arabalar üretildi mi?
  2. Arka sokaklar final yaptı mı?

Ayrıca CW'siz hiç problemsiz modeller 700 TL civarından satılıyordu. Bunu da belirteyim.

Gelecekten geliyorsunuz sanırım.

Size 2 sorum var.
  1. Jetgillerde ki gibi uçan arabalar üretildi mi?
  2. Arka sokaklar final yaptı mı?

Ayrıca CW'siz hiç problemsiz modeller 700 TL civarından satılıyordu. Bunu da belirteyim.
1. Hayır üretilmedi.
2. Hayır yapmadı.
3. 5 gün önce 850TL'ye satıldığını biliyorum.

Ürünü aktif kullanmaktayım. Kart yorgun değil. CW için whatsappdan video atabilirim. Fiyatım 900TL'dir. Ankara içi Eryaman elden teslim veya havale sonrası alıcı ödemeli istenilen kargoya veririm.
Bence 800-850 den aşağıya vermeyin. Aynı ekran kartı bende de var dolar bu kadar yüksekken 700 TL'ye kimse bu kartı alamaz.

Bence 800-850 den aşağıya vermeyin. Aynı ekran kartı bende de var dolar bu kadar yüksekken 700 TL'ye kimse bu kartı alamaz.
Fiyat öldürmek yerine düzgünce gelip pazarlık yapsalar keşke :)

Konu kirletmek gibi olmasında sıfır GTX 1060 1000 Liraya bulunabilirken siz ikinci el 970'e 900 falan diyorsunuz. Hayırlı satışlar dileyelim ne yapalım, kolay gelsin.

Konu kirletmek gibi olmasında sıfır GTX 1060 1000 Liraya bulunabilirken siz ikinci el 970'e 900 falan diyorsunuz. Hayırlı satışlar dileyelim ne yapalım, kolay gelsin.
850 TL yazsam 800, 800TL yazsam 750,750 yazsam 700 diye gidecek bu fiyatlar. Yukarıda da yazdığımın aynısını tekrar yazıyorum. Alıcı olan pazarlığını yapar. 900TL son fiyat yazmış mıyım ben?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı