ASUS STRIX B350-F almalı mıyım?

MrGrafi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Kısa bir süre önce bu anakartı aldım ve tam deneyemeden bir problemden ötürü servise göndermek zorunda kaldım. Oradan bana para iadesi yapacaklarını söylediler. Fakat bazı kötü yorumlar var gibi internette. Sizce hangi anakart ile devam etmeliyim? Maksimum 600 TL bütçem var eğer iade yaparlarsa. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminde SSD var mı?
SSD yoksa normal Asus B350M-K al , yanına da bir tane SSD çekersin.

Merhabalar. Kısa bir süre önce bu anakartı aldım ve tam deneyemeden bir problemden ötürü servise göndermek zorunda kaldım. Oradan bana para iadesi yapacaklarını söylediler. Fakat bazı kötü yorumlar var gibi internette. Sizce hangi anakart ile devam etmeliyim? Maksimum 600 TL bütçem var eğer iade yaparlarsa. Şimdiden teşekkür ederim.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus...-b350-am4-ryzen-ddr4-3200-mhz-oc-anakart.html
http://www.vatanbilgisayar.com/asus...-ryzen-ddr4-3200-mhz-o-c-usb-3-1-anakart.html

Bu ikisinden birini seçin karar sizin hayırlı olsun şimdiden

Farkları nedir hocambu ikisinin? Strix i değiştirmek istemiyorum normalde ama değiştirmeli miyim gerçekten?

B350 Chipsette Tercihin MSİ olmasından yanayım. Özellikle minimum gaming olmalı veye eşdeğeri B350 Bazooka Asus anakartlarda birçok kişi sıkıntı yaşıyor bunu bende yaşadım sistemi ilk kurduğumda herşey doğru bağlanmasına rağmen görüntü alamadım hala daha 3402 sürüm meltdown ve spectre için yayınlanan bios sürümünde bile win 10 masaüstü gelmeyene kadar bios post ekranını uefi açılış logosu gelmiyor görüntü yok Msi, Gigabyte, Asrock gibi markaların ryzen anakartlarında böyle kusurlar yok en azından böyle birşeye rastlamadım topladığım sistemlerde.
bahsettiğim bu durum kendi sistemim haricindede Asus anakart ile topladığım sistemlerdede mevcut.

B350 Chipsette Tercihin MSİ olmasından yanayım. Özellikle minimum gaming olmalı veye eşdeğeri B350 Bazooka Asus anakartlarda birçok kişi sıkıntı yaşıyor bunu bende yaşadım sistemi ilk kurduğumda herşey doğru bağlanmasına rağmen görüntü alamadım hala daha 3402 sürüm meltdown ve spectre için yayınlanan bios sürümünde bile win 10 masaüstü gelmeyene kadar bios post ekranını uefi açılış logosu gelmiyor görüntü yok Msi, Gigabyte, Asrock gibi markaların ryzen anakartlarında böyle kusurlar yok en azından böyle birşeye rastlamadım topladığım sistemlerde.
bahsettiğim bu durum kendi sistemim haricindede Asus anakart ile topladığım sistemlerdede mevcut.
Hocam peki ses yongaları ve internet için ne diyorsunuz? Yüksek kartlarda 1220 ses ve intel var sizce değermi?

Tamamiyle bütçe meselesi diyebiliriz... Eğer aynı anakartı istemiyorsanız, Gigabyte Gaming serisi veya MSI B350 Tomahawk önerebilirim...

Hocam peki ses yongaları ve internet için ne diyorsunuz? Yüksek kartlarda 1220 ses ve intel var sizce değermi?
Valla bence değer iyi bir ses sistemine sahipsen ve ayrıca iyi bir net bağlantın varsa fark ediyor yalnız anlam veremediğim Asus B350M-A anakartta ALC 887 var aynı ses yongası yıllardır kullandığım eski sistemimde Asus P5G41T-MLX anakartta da aynı ses yongaları vardı seste bozulma cızırtı hoparlor boştayken elektriksel ses cızırdama filan yoktu muhtemelen anakartın tasarımında bir kusur var sanırım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı