Satılık Asus Strix GTX 970, i5 4590, Asus H81 Gamer, 8 GB RAM

Ancak Strix almak zorunda değiller ki. Sapphire Pulse ITX 4 GB modeli 900 TL gibi meblağlara alınabiliyor.
Fakat benim sattığım model Strix modeli farkındasın değil mi Sapphire Pulse satmıyorum.. Sapphire Pulse modeli ile Asus Strix'in soğutması ve diğer her şeyi farklı olduğu gibi tabiki fiyatı da farklı olacak. Asus Turbo GTX 1080 3100 lira iken Asus Strix 4000 lira neden acaba ? :) Uzun uzun anlatmaya gerek yok biraz araştırma sonucu fiyat farkının sebeplerini anlarsın diye düşünüyorum.

Fakat benim sattığım model Strix modeli farkındasın değil mi Sapphire Pulse satmıyorum.. Sapphire Pulse modeli ile Asus Strix'in soğutması ve diğer her şeyi farklı olduğu gibi tabiki fiyatı da farklı olacak. Asus Turbo GTX 1080 3100 lira iken Asus Strix 4000 lira neden acaba ? :) Uzun uzun anlatmaya gerek yok biraz araştırma sonucu fiyat farkının sebeplerini anlarsın diye düşünüyorum.
Yine dediğim gibi Strix'in soğutması biliyorum iyi. Ama mantıklı olan seçenek RX 570 olabilirdi.

Hemen Asus ile iletişime geçiyorum. Boş yere Strix model üretip bir de Sapphire'den falan pahalı ürün çıkartmışlar ve bu durumun farkında değiller. Umarım bir an önce onlar da daha ucuza mini model üretip hatalarını düzeltirler. Topluluğu aydınlattığınız için teşekkürler :)

Baltalama amacım yok ama gerçekten fiyatlar pahalı. Modellerine göre pahalı değiller ama normal serisine göre karşılaştırırsak revize gerekli. Örneğin RX 570 Sapphire Pulse ısınan bir kart değil ayrıca userbenchmark %100 doğru sonuçlar veren bir site de değil zaten Technopat sosyal kurallarında buradan baz alınmaması yasaktı diye bir şey vardı sanırım ben öyle hatırlıyorum. 8 GB RAM olarak Aliexpress'ten 110 TL'ye alınabiliyor. Türkiye'den 200 TL'ye. Hatta PNY RAM'lerin 16 GB modelleri 450-500 TL'ydi sanırım. Rog Strix serisinin diğerlerine göre saat hızı yüksek ama bu arada fark olacağı anlamına gelmiyor belli miktarda 2-3 FPS olur en fazla diğer modellerine göre. İ5 4590 fiyatına gelirsek 50 TL düşürülme düşündesindeyim onu pazarlıkla düşürebilirsiniz herhalde. Hayırlı satışlar.

Hemen Asus ile iletişime geçiyorum. Boş yere Strix model üretip bir de Sapphire'den falan pahalı ürün çıkartmışlar ve bu durumun farkında değiller. Umarım bir an önce onlar da daha ucuza mini model üretip hatalarını düzeltirler. Topluluğu aydınlattığınız için teşekkürler :)
Asus indirim olmadığı için pahalı. Asus Strix RX 570 950 TL olmuştu indirim ile.

Asus Strix RX 570 modelinin en ucuzu 1500 lira civarlarında iken RX 580 nasıl 1150 lira oluyor efendim ? :)
En Ucuz ASUS ROG-STRIX-RX570-O4G-GAMING GDDR5 256bit Ekran Kartı Fiyatları
Asus RX570 4GB OC Strix Gaming GDDR5 256Bit Ekran Kartı ASUS
Asus Strix 570 kartı 1000 liraya nerede gördüyseniz link atabilir misiniz görmek isterim. Ayrıca AMD hayranlığı için satış ilanı pek mantıklı bir yer değil, bunun için farklı bir konu açabilirsiniz. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Ben Sapphire modelini kullanıyorum efendim. 1004 liraya aldım ben.

İlk öncelikle attığınız linkdeki 570 modeli ddr5 gddr5 değil ama yinede haklısınız gtx 970 letgo veya sahibinden gibi sitelerde pazarlıkla 800 TL civarlarına bulunabilecek bir kart iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı