Asus STRIX GTX750 Ti OC için ekran kartı tavsiyesi

BROKII

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimdeki sistemi resimle gösterdim, vatan dan Asus STRIX GTX750 Ti OC ekran kartı gözüme çarptı. Özellikle gta v için ilgileniyorum, ancak elimdeki pusu 280 watt. Tabiki bu ürün için yetersiz. Sizden istediğim tavsiye ettiğiniz başka bir ekran kartı veya bu ekran kartları için psu.

fdfd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı seçimin güzel. PSU olarak ise minumum 400W 80+ sertifikasına sahip bir PSU alman yeterli olacaktır. :)

Çok teşekkürler. Ben de tam ona bakıyordum. Sence diğer bileşenlerim iyi mi işlemci ram vs. ?

çok teşekkürler bende tam ona bakıyordum sence diğer bileşenlerim iyimi işlemci ram vs
GTA 5 için özellikle.

Ya aslında haklısın ama şartlardan dolayı kökten sistem değiştirmem imkansız. Peki ben sana anakartımı nasıl gösterebilirim ? Sorun çıkarıp çıkarmayacagı az çok belli olur.

Peki İ3 4130 lu bir sisteme Asus GTX750Ti mi yoksa MSI GTX750Ti mi? Hangisi daha iyi çalışıyor? Ve çift ekran kartı destekliyormuş sanırım o nasıl oluyor?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı