Asus strix R9 390 vs Asus strix GTX 970?

Neden Sapphire ve Zotac tavsiye etmiyorum ?
Doğru hiç kullanmadım da forumda bunu gördükten sonra söyledim. Mesajımda dediğim gibi teknoloji şans işi.

O konuda referans gösterilen linki açıp baktıysan Nvidia GTX600 serisi ve AMD HD serileri için bir makale düzenlenmiş yani nerden baksan kafadan 4 senelik mimari için hazırlanmış makaleyi şimdiki zaman için referans almak çok doğru olmaz. Köprünün altından çok sular aktı o iki firmada şapkalarını önüne koydu hatalarından ders çıkardılar.

AMD kartlarda Asus başarısız malesef. Millet bilip bilmeden her konuda yorum yapıyor. Zaten Kulaktan dolma bilgilere sahipler, fikir danışan insanlarada yanlış yol gösteriyorlar. Eğer durumunuz varsa sapphire r9 390x alın, alamayacaksanız sapphire r9 390 almanız daha doğru seçim olur. Sapphire, AMD kartlarda güvenebileceğiniz birinci firma olur kendisi. ikinci olarak MSI düşünebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı