Asus T100TAF-DK001B Notebook şarj süresi sizce ne kadar gider?

SerhatC

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben aslında tablet bakıyorum. Amacım sadece gece 4-5 saat uzanırken film izlemek, facebook vs. takılmaktı. Yalnız dokunmatik yazmayı pek sevmediğimden aklım klavyeli tabletlere ve ucuz notebooklara kaydı. Yurtta kaldığımdan sürekli şarj etme olanağım yok, o yüzden şarjının iyi götürmesi lazım ve en azından bir age of empires 2 kaldırabilmesi lazım. Sizce başlıktaki ürünün şarjı ne kadar gider? Ve age of 2 gibi bir oyunu kaldırır mı? Sizce kaldırmazsa bana önerebileceğiniz bir ürün var mıdır? Age of'u akıldan atarsak tab 4 ve klavyesini almayı düşünüyorum ya da Lenovo flex A10. Max. 600 TL vermeyi düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler. Linkteki ürün bu. ASUS T100TAF-DK001B NOTEBOOK - Teknosa

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Mesele klavye ise linktekine benzer ucuz bir klavye ve istemiş olduğun bir tableti alabilirsin.

Everest Kb-15 7" Tablet Q Klavyesi+ Siyah Kılıf (Mini 5 Pin + Micro 5 Pin) - Vatan Bilgisayar

Şarj olayını Tp-Link TL PB10400 power bank(10400 mah) ile kolaylaştırabilirsin (gerçi onun da tam şarjı 7 saat sürüyormuş, gece taksan sabaha alırsın), 80TL ve altı fiyatlarda.Bunlar senin masrafı 500TL altına çeker..

Ürün tavsiye işini pas geçeyim..

Selamlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç kullanmadım, bilmiyorum acaba tabletin şarjından yiyorlar mı, aygıtı görmeme sorunları felan çıkar mı. Önce bir öğreneyimde, sanırım usb klavye gider bu aygıta. Cevapların için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı