ASUS teknik servis bakım yapar mı?

mustafamaras

Hectopat
ASUS D509-DJ laptopun garantisi hala devam ediyor. Ben laptopun bakımlarını yaptırmak istiyorum (termal macun. Fan temizlik vb.) ASUS teknik servise mi göndereyim yoksa aldığım yer olan Vatan PC'ye mi?
Hangisi ücretsiz yapar mesela?

ASUS D509-DJ laptopun garantisi hala devam ediyor. Ben laptopun bakımlarını yaptırmak istiyorum (termal macun. Fan temizlik vb.) ASUS teknik servise mi göndereyim yoksa aldığım yer olan Vatan PC'ye mi?

Vatan’lık bir durum yok. Öyle bir hizmetleri yok. ASUS yapabilir ancak ücretsiz mi bilmiyorum. Bir arayıp sorun.

Hocam, arıza harici işlemler ücretsiz olmaz. Isınıyor diyerek gönderebilirsiniz.

@@mustafamaras
Asusun servisini çok beğeniyorum arkadaşların dediği gibi ısınıyor diyerek gönderin, sadece fatura koymayı unutmayın fatura koymayı unutursanız notebookunuza hiç bir işlem yapılmadan geri gönderilir.
Ben garantinin son ayında ölü piksel var diyerek yollamıştım (panelde yanmıştı ekran görüntü vermiyordu) ekranı direk değiştirmişlerdi ve temizliğinide yapmışlardı.

@@mustafamaras
Asusun servisini çok beğeniyorum arkadaşların dediği gibi ısınıyor diyerek gönderin, sadece fatura koymayı unutmayın fatura koymayı unutursanız notebookunuza hiç bir işlem yapılmadan geri gönderilir.
Ben garantinin son ayında ölü piksel var diyerek yollamıştım (panelde yanmıştı ekran görüntü vermiyordu) ekranı direk değiştirmişlerdi ve temizliğinide yapmışlardı.
Ne kadar tuttu ben format fan temizleme termal macun falan diye sorduğumda 108 tl dendi ek ücret falan çıkabilir dendi birde
ne yaptınız ne kadar tuttu bilgilendirir misiniz bende aynı şeyden sıkıntılıyımda

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı