Asus TP500LB Hangi Oyunları Kaldırır?

Tolunay D.

Hectopat
Yer
Uzunköprü, Edirne
Daha fazla  
Sistem Özellikleri:

- İşlemci: İntel Core i5 5200U 2.2 Ghz up to 2.7 Ghz
- İşletim Sistemi: Windows 8.1 Single Language 64bit
- RAM: 6 GB
- Ekran Kartı: Nvidia GeForce 940M

- Hangi oyunları rahat bir şekilde oynatır, yorumlarınızı bekliyorum :)

Nvidia ekran kartıyla oyunları oynadığına emin ol.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi Hector korku oyununu açtım
Çözünürlüğe dikkat etmemişim. 1080P için o kart çok yetersiz kalır malsef. Yukarıdaki bağlantıyı incelemende fayda var.
Ama Dishonored'ı Ultra ayarda 30 FPS'te oynatıyor.

O oyunda açabilir. Ben ağır oyunları kast ediyorum. Birde mesela Crysis 3'te deneyin bakalım 1080p de ne kadar FPS verecek :D
Tamam bugün Hector adlı korku oyununu açtım, 1080p değil 800x600 ve en düşükte 15-20 FPS'te oynatıyor, grafik işlemcisini felan Nvdia ayarladım sonuç aynı, artık sinirlenmeye başladım o kadar para verdim bu mu performans!

Tüm sürücülerin en güncel halde oluduğundan emin olun. Oyunları için güç planını yüksek performans'a çekin. Oyunu Nvidia GPU ile açtığınızdan emin olun. Korsan oyun kullanıyorsan güncellemeyi öğrenin. Son olarak BIOS sürümün 205 değil ise güncelleyinç Başka yapılacak bir şey yok malesef.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı