Asus Transformer Book T200 mü Lenovo IdeaPad Yoga mı ?

ReC

Hectopat
Yer
libs
Daha fazla  
Sevgili @Ali Güngör ve @Recep Baltaş 'ın Asus Transformer Book T100 incelemsini izlemiştik. Bu inceleme için öncelikle teşekkür ederim, bu ürün için bunları yapabilir deseler inanmazdım bir yerde ufkumu açtılar :)
Gelelim merak ettiğim noktaya sizce Asus Transformer Book T200TA-CP004H'nin mi yoksa
Lenovo IdeaPad Yoga 59-35251
'nin mi grafik performansı daha iyidir ? Lenovo Asusun yaptıklarını yapabilir mi ? Daha da fazlasını mı yapabilir?
Tabi ki teknolojileri ve kulvarları açısından grafik konusunda atomu parçalamalarını beklemiyorum :)
Asus ikisi bir arada bir model iken Lenovo dokunmatik ekrana sahip ultrabook olarak geçiyor sanırım.

Genel Özellikleri

Asus Transformer Book T200TA-CP004H Lenovo IdeaPad Yoga 59-352511
Intel Atom Z3775 1.46GHz / 2.39GHz NVIDIA Tegra T30 1.2 GHz
2GB DDR32 GB DDR3
500GB + 32GB 64 GB 5400 RPM
11.6"
[TBODY] [/TBODY]
Ekran Çözünürlüğü :
1366 x 768 px
Intel HD Graphics
Ekran Çözünürlüğü :
1366 x 768 px
AMD Radeon Graphics
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce Lenovo Ideapad Yoga incelemiştik, ergonomik açıdan enfes olmasına karşın Windows RT işi bozuyor, uygulama desteği Windows X86 ile kıyaslanamaz: Lenovo IdeaPad Yoga 11 Video İnceleme - Technopat Video İncelemeler, İncelemeler
Normal Windows uygulamalarıyla uyumlu olan T200 burada bariz seçimim olur. Üreticilerin çoktan uyanıp bir çok T100 alternatifi sunmasını bekliyorduk ancak halen çok fazla alternatifi yok. Eğitim amaçlı Prestigio Visconte var ancak Celeron işlemcisi ile gücü daha düşük. Prestigio MultiPad Visconte İncelemesi - Technopat Video İncelemeler, Öne Çıkanlar, İncelemeler

Daha önce Lenovo Ideapad Yoga incelemiştik, ergonomik açıdan enfes olmasına karşın Windows RT işi bozuyor, uygulama desteği Windows X86 ile kıyaslanamaz: Lenovo IdeaPad Yoga 11 Video İnceleme - Technopat Video İncelemeler, İncelemeler
Normal Windows uygulamalarıyla uyumlu olan T200 burada bariz seçimim olur. Üreticilerin çoktan uyanıp bir çok T100 alternatifi sunmasını bekliyorduk ancak halen çok fazla alternatifi yok. Eğitim amaçlı Prestigio Visconte var ancak Celeron işlemcisi ile gücü daha düşük. Prestigio MultiPad Visconte İncelemesi - Technopat Video İncelemeler, Öne Çıkanlar, İncelemeler

Bende ilk olarak asus düşündüm ama kendime almayacağım için iyice bir araştırayım dedim. Tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'dan T200 aldım geçen cumartesi,2 gün önce iade ettim hiç memnun kalmadım.Performans olarak çok kötü 5-6 sekme açtığınız anda kasılmalar başlıyor,müzik dinleyeyim hem de internette takılayım derseniz kasılmalar başlar...Önermiyorum açıkcası.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı