ASUS TUF 1650S alınır mı?

Normalde ASUS Dual RX5500 XT 4 GB almayı düşünüyordum gerek fiyatı gerek performansı bakımından daha iyi olduğu için ama güç kaynağım 12V çıkışından 408W verdiği için 1650 Super'e yöneldim. Son olarak Palit ısındığı için performans kaybı yaşatır mı, yaşatmasa bile ASUS, Gigabyte gibi firmalar varken Palit, Galax'a yönelmek pek içimi açmıyor sizce son karar hangi markayı almalıyım?
Palit, Galax, INNO3D, XFX, bunlar hep kaliteli markalar. Alırken içiniz rahat olabilir.

Palit, Galax, INNO3D, XFX, bunlar hep kaliteli markalar. Alırken içiniz rahat olabilir.

Peki Palit 1650 Super genellikle 70 küsur derecelerde gezdiği için sıkıntı yaratır mı yoksa bunlar normal dereceler mi? Çünkü şu anda MSI GTX 1050 Ti Gaming kullanıyorum FurMark'ta Max 65 dereceyi gördüm. Kasa sirkülasyonum çok iyi denilemez.

Peki Palit 1650 Super genellikle 70 küsur derecelerde gezdiği için sıkıntı yaratır mı yoksa bunlar normal dereceler mi? Çünkü şu anda MSI GTX 1050 Ti Gaming kullanıyorum FurMark'ta Max 65 dereceyi gördüm. Kasa sirkülasyonum çok iyi denilemez.

Tam bilgim yok ama 70'den sonrası turuncuya giriyor diye biliyorum veya testlerde gözüken dereceler de fan hızı otomatik olabilir fan hızını artırarak da düşebilir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı