ASUS TUF 3 RX 5700 XT ısınma sorunu var mı?

Kutuyu açmadan direk iade edin.Ben şöyle birşey söyliyim TUF serisi bi ekran kartım vardı PUBG'ye giriş yaptıgım anda 88 dereceye oturuyordu kart üstünede çıkmıyordu ama sabit 88 derecede kalıyordu buda performansı her türlü etkiliyor tabikide.
senin sistem neydi üstad anakart vs birde ne aldın tuf yerine

senin sistem neydi üstad anakart vs birde ne aldın tuf yerine
İ5 9400F
ASUS TUF H310M GAMİNG
16GB 2133 RAM
2XSSD 1XM2 SSD 1X1TB HDD
CORSAİR SPEC DELTA RGB 550W 80+PSU
Sistem bu şekildeydi yerine msi radeon RX5700 mech GP OC modelini aldım sıcaklıklar 75 derece'nin üstüne çıkmadı henüz PUBG 3 saat oynadım.

ın ısınma sorunu ol
evet beyler bilgisayarı asus tuf aldım pugb 2 saat gta 5 4 saat rahat oynadım diger oynadıgım bf1 the forest filan hariç sıcaklık en fazla 75 derce oldu ve gayet memnunum alacaklara söyleyeyim aldıktan sonra güncelleme yapın sitesinde var driver pack gibi uygulamalar yükleyip tüm sistemi güncelleyin

evet beyler bilgisayarı asus tuf aldım pugb 2 saat gta 5 4 saat rahat oynadım diger oynadıgım bf1 the forest filan hariç sıcaklık en fazla 75 derce oldu ve gayet memnunum alacaklara söyleyeyim aldıktan sonra güncelleme yapın sitesinde var driver pack gibi uygulamalar yükleyip tüm sistemi güncelleyin

Şuan sizin gösterdiğiniz ekran kartını bende almayı düşünüyordum. Sonra forumlarda araştırınca vazgeçtim. Ancak şuanda indirimli satılıyor 3379 TL aklımı çelmedi değil. Ama hala emin olamıyorum. EVO modeli çıkmış soğutma sıkıntısında dolayı. Ama indirimli satılan EVO modeli değil. Fiyatından dolayı biraz kararsızım.

Siz şuan karttan memnun musunuz? 3379 TL fiyat almak mantıklı mı?

yoo bende asla 90 ı görmedi ama anakarta biraz para baymak lazım ben asus tuf x570 aldım şuan dereceler gayet iyi istedigin bir oyun var ise instagramdan veya burdan mesaj at ss atarım sana insta:mustafaa.taskinn

yoo bende asla 90 ı görmedi ama anakarta biraz para baymak lazım ben asus tuf x570 aldım şuan dereceler gayet iyi istedigin bir oyun var ise instagramdan veya burdan mesaj at ss atarım sana insta:mustafaa.taskinn
Dostum hala Asus tuf X3 5700xt yi kullaniyor musun nereden aldın ve hiç occt testi yaptın mı veya VRAM sıcaklık değerlerini kontrol ettin mi ?

Geri
Yukarı