ASUS TUF 3070 nasıldır?

perseyuz

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Amazon.tr üzerinden Asus TUF 3070 ekran kartı aldım. Kullananlar var ise deneyimlerini aktarabilir mi? Daha öncesinde AMD ekran kartı kullanıyordum. NVIDIA ekran kartına ilk kez geçiyorum. Nelere dikkat etmeliyim?

Zaten çok güçlü bir ekran kartı rahat rahat oyunlarınızı oynarsınız artı dikkat etmeniz gereken ne marka olursa olsun GeForce Experience üzerinden driver kurmayı unutmayınız. Driver kurmak önemli.

Birkere DDU ile AMD ilen alakalı bütün ekran kartı driverlarını silin hiç artık kalmasın geride dikkat etmeniz gerek bir şey yok gayet stabil bir kart sorun çıkartmaz.

ASUS'un ROG Strix'ten sonra en kaliteli modelidir. Sorun çıkaracağını zannetmiyorum.Dikkat etmen gereken çok bir şey yok. Güle güle kullanın.

Önceki ekran kartımı satmadan önce DDU ile kaldırmıştım. Yeni aldığım ekran kartını kurmadan önce de format atabilirim duruma göre.

Hocam öncelikle hayırlı olsun kart yanlış hatırlamıyorsam serin çalışan bi karttı performansı da güzel olur diye düşünüyorum. Ben de finallerden sonra dizeceğim pc için amazondan kart almayı düşünüyorum siz alırken nelere dikkat ettiniz ne sıklıkla stokları kontrol ettiniz söyleyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı