ASUS TUF 3070 vs ASUS ROG 3070

Berke Şengezer

Centipat
Merhaba bugün ASUS ROG ekran kartı için gittiğimde TUF kaldığını söylediler ve arasında çok az hız farkı ve RGB farkı olduğu söylendi forumdaki bazıları TUF serisini önermiyor aralarında 100 lira fark var çok fark olacağını sanmıyorum. Düşünceleriniz rica ediyorum bana ROG tercih et demeyin. Sırf ROG için ocak ayına kadar bekleyip yüksek kurla ekran kartı alamam. Ama farkları ne söylerseniz en azından bu konu ikisi arada kalan arkadaşlar için yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsiniz düşünmenize gerek yok. Yeni TUF modellerinde sorunları düzeltildi.
Size ne kadar Teşekkür etsem az :D 3 fanlı olduğu için içimi rahatlatmaya çalışıyordum siz içime su serptiniz
Şu an tek fark ARGB ve RGB daha fazla.
Argb RGB ne fark ediyor :D
Size ne kadar Teşekkür etsem az :D 3 fanlı olduğu için içimi rahatlatmaya çalışıyordum siz içime su serptiniz

Argb ile rgb farkı nedir manasında sormak istedim :d

Son düzenleme:

Argb ile rgb farkı nedir manasında sormak istedim :d
ARGB adreslenebilir RGB'dir. Fanların hangi renkte nasıl döneceğini ayarlayabilir efekt yapabilirsiniz. RGB ise sabit renkler arasında döner kırmızı, yeşil, mavi vb. gibi.

Geri
Yukarı