ASUS TUF A15 2022'nin sıcaklık değerleri nasıl?

Altındaki delikleri bir atabilmeniz mümkün mü? Soğutucu alsaniz 2-3 derece düşer belki.

Hocam modelin tasarımı MUX +si falan iyi hoş da soğutmada onemli bir detay.
Seyahat ettiğim zamanlar zarar görmemesi de önemli onu da kastettim bir tık lenovonun yapısı çok sağlam gelmedi gözüme.
Özellikle klavyesi çok gidici duruyordu.

Evet bu modeli onermemekte haklıymışiz gibi, işlemcinin sınırı 95 zaten.
Aboov yakmayalım o kadar düşük mü sınır?

Hocam oyun belirtilmiş.Ve evet 6800HS model.Ortalamanın bir tık üstü bir oyun ağırlık konusund.Valorant'da 89 gören bir cihaz için normal gibi.
Yüksek değil mi ya o derece?
High ultra arasında rdr2 oynadım altına soğutucu koyup maksimum 85 derece oldu bilgisayar

Son düzenleme:
Evet hocam işlemcinin sınırı düşük yakamazsiniz zatende gücünü kısar, siz soğutucuyla oynamaya bakın bakım zamanı geldiğinde yaptırın 85 idare eder gene.

Evet hocam işlemcinin sınırı düşük yakamazsiniz zatende gücünü kısar, siz soğutucuyla oynamaya bakın bakım zamanı geldiğinde yaptırın 85 idare eder gene.
afterburner oyundayken ekranda göstermiyor ısıyı ama kendi arayüzünde gösteriyor ve asusun programdan farklı dereceler hangisi doğru derece bunların

afterburner oyundayken ekranda göstermiyor ısıyı ama kendi arayüzünde gösteriyor ve asusun programdan farklı dereceler hangisi doğru derece bunların
pardon o gpuymuş 😅

Yazın da baya etkisi var galiba yazlığa geldim Balıkesir'e telefon bile forumdayken ısınıyor.
Şimdi sogutucuyla tekrar denedim 81derece oldu maksimum ama klavye ısınıyor. Bu model ısısı dışında güzelmiş.

Son düzenleme:
Aynı modele sahibim. Eğer sıcaklığı düşürmek istiyorsanız Ryzen Boost'u devre dışı bırakarak yapabilirsiniz.
Bu işlem, işlemcinin temel hızı 3.2GHz'de kalmasını sağlayacaktır.
96 dereceden 76 dereceye net bir düşüş elde ettim.

Geri
Yukarı