ASUS TUF A15 düşük FPS alıyor

Zerothlaw

Hectopat
ASUS TUF A15: GTX 1650 Ti, Ryzen 4600H dizüstü bilgisayarına sahibim fakat GTA 5'de YouTube'da izlediğim testlerde 100 FPS'lerde gezerken ben 55 FPS görüyorum. Benim laptopta AC Syndicate'de yine aynı durum. Ne yapacağımı bilmiyorum.

ASUS TUF A15: GTX 1650 Ti, Ryzen 4600H dizüstü bilgisayarına sahibim fakat GTA 5'de YouTube'da izlediğim testlerde 100 FPS'lerde gezerken ben 55 FPS görüyorum. Benim laptopta AC Syndicate'de yine aynı durum. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Selamun aleyküm dostum benim açmış oldığum konuda bu şekilde ve aynı PC bende de var ben sana nokta atışı çözüm önereceğim. Windows'tan aramaya grafik ayarı yaz ve GPU ayarını aktif hale getir PC'yi yeniden başlat oldu bitti.

Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorundan muzdarpim.
@Zerothlaw hocam sıkıntı hala devam etmekte mi? Başka konuda ram alacağım yazmışsınız sorunu halledebildiniz mi?

@Zerothlaw hocam sıkıntı hala devam etmekte mi? Başka konuda RAM alacağım yazmışsınız sorunu halledebildiniz mi?

Ben sorunu çözdüm, PC'ye format attım Windows'un kendi sitesinden hazırladım formatı. Daha sonra ayarlardan güncelleştirmeleri de yaptım. Armory create vs. gibi ASUS programlarının hiçbirini kurmadım. Şu an PUBG'de FPS olması gerektiği kadar. Siz de deneyin isterseniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı