ASUS TUF A15 FA507NV-LP037 nasıldır?

TugrulAlp

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
2 3 saat önce 26k civarında idi bu ama fiyatta çok güzel.

Cihaz fiyatına göre performansı çok iyi. Eğer yazıldığı doğruysa 140w 4060 var. İşlemcisi de yeterli.
Ancak ısınma sorunu haliyle rog serisine göre biraz daha fazla olacaktır.
Yine yanlış bilmiyorsam bu modellerde sıvı metal macun yok ki olmaması da ısınmayı artırabilir.

Ancak öyle absürt 95 100 deceleri göreceğini düşünmüyorum. Ortalam 85 90 dereceler ve civarında çalışacaktır. Olmadı çok ısınıyor işlemci boostu kapatırsın. Zaten işlemci 3.2 ghz e kadar boost kapalı çıkabiliyor.

Yeni ürünlerde şu ana kadar çok büyük problemler yaşayan görmedim. Genel olarak yazılımsal birkaç sorunu var ancak yavaş yavaş çözülüyor. Hayırlı olsun.

Bence gayet güzel cihaz.

Cihaz fiyatına göre performansı çok iyi. Eğer yazıldığı doğruysa 140W 4060 var. İşlemcisi de yeterli.
Ancak ısınma sorunu haliyle ROG serisine göre biraz daha fazla olacaktır.
Yine yanlış bilmiyorsam bu modellerde sıvı metal macun yok ki olmaması da ısınmayı artırabilir.

Ancak öyle absürt 95 100 deceleri göreceğini düşünmüyorum. Ortalam 85 90 dereceler ve civarında çalışacaktır. Olmadı çok ısınıyor işlemci Boost'u kapatırsın. Zaten işlemci 3.2 GHz'e kadar Boost kapalı çıkabiliyor.

Teşekkürler G16'da shuttering sorunu vardı. Umarım bu modelde yoktur.

Cihaz fiyatına göre performansı çok iyi. Eğer yazıldığı doğruysa 140w 4060 var. İşlemcisi de yeterli.
Ancak ısınma sorunu haliyle rog serisine göre biraz daha fazla olacaktır.

Ancak öyle absürt 95 100 deceleri göreceğini düşünmüyorum. Ortalam 85 90 dereceler ve civarında çalışacaktır. Olmadı çok ısınıyor işlemci boostu kapatırsın. Zaten işlemci 3.2 ghz e kadar boost kapalı çıkabiliyor.
Bu gpn teknoloji aynısını 4050'li modeli olan FA507NU içinde yapmıştı. İlk stoğa koyduğu zaman 21bin civarı koymuştu 2 saat geçmeden 22.999'da fiyatı sabitledi. Şimdi de 23.499 fiyatı.

Sıcaklıkları buradan görebilirsiniz, fiyatına göre gayet iyi cihaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gpn teknoloji aynısını 4050'li modeli olan FA507NU içinde yapmıştı. İlk stoğa koyduğu zaman 21bin civarı koymuştu 2 saat geçmeden 22.999'da fiyatı sabitledi. Şimdi de 23.499 fiyatı.
26k da iyi 28k da 4060 için iyi hatta 4060 bence 30kya kadar alınabilir. Tabi daha ucuz olsa işimize gelir ancak ben casper excalibur için bile 4060 lı modelinde 25k görmüştüm. Şuan kullandığım laptobu satsaydım herhalde casper 4060 lı modeli casper olmasına rağmen alırdım. Isınma sonuçta her laptop da var. Casper ise bu 4050 ve 4060 serilerinde fiyatı çok iyiydi. Baya sattığını düşünüyorum.

Sıcaklıkları buradan görebilirsiniz, fiyatına göre gayet iyi cihaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam lolde niye 80-90 fps csde 140-150 fps alıyor? Normal mi? Rdr 60fps oynayabilmiş en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı