ASUS TUF A15 FA507UI-LP125 vs HP Victus 16 R0072NT

Bütçe
50000

Berkay Dayan

Hectopat
Arkadaşın attığı Nitro 16 ezer geçre attığın modelleri biraz daha bütçe arttırıp onu al derim.

Aradaki fiyat farkı 1/2k olsa Acer öne çıkabilirdi ama neredeyse aynı özellikte olan laptopa 8K fazla para verilmez. Acer'in şu an en önemlisi artısı sıcaklık değerlerinin rakiplerine göre daha düşük olması. QHD ekran olayına gelirsek kimine göre artı kimine göre eksi yazar sonuçta 2K olması daha fazla enerji ve güç ister uzun vadede 1080p daha mantıklı.

Aradaki fiyat farkı 1/2k olsa Acer öne çıkabilirdi ama neredeyse aynı özellikte olan laptopa 8K fazla para verilmez. Acer'in şu an en önemlisi artısı sıcaklık değerlerinin rakiplerine göre daha düşük olması. QHD ekran olayına gelirsek kimine göre artı kimine göre eksi yazar sonuçta 2K olması daha fazla enerji ve güç ister uzun vadede 1080p daha mantıklı.

2K ekranın 1080P'den kime göre + kime göre - yazar muhabbetiniz çok saçma o zaman arkadaş 720p kullansın? Ayrıca ekranın çözünürlüğü sabit değil ayarlayabiliyorsunuz bunu yazmama gerek var mı bilmiyorum son olarak uzun vade muhabbetinize gelecek olursak GPU ileride 2K'da besleyemezse oyununa göre ekranın çözünürlüğünü de düşürebilirsiniz.

Merhaba, şu iki laptoptan birini kullanan var mı? İnternetten videolarını izledim ama iyi videolar yok FPS değerlerini tam göremiyorum. Sizce hangisi alınmalı? Bu laptoplar yerine başka ne önerebilirsiniz? Gamers arena güvenilir mi? N11'den alınır mı?
  1. Asus Tuf Gamıng A15 FA507UI-LP125 R9-8945HS 16 GB 512 GB SSD RTX4070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri
  2. https://www.hepsiburada.com/hp-vict...lgisayar-p-HBCV000051W3I7?magaza=GpnTeknoloji
Sevgili kardeşim, yanlış anlama da 60k ya victus linki atmışsın. 4090 olsa içinde etmez, yapma. 50k bütçen var paran boşa gitmesin, Asus Rog G16 veya 43k ya Nitro 16 rtx 4060 al geç. Nitro 16 4070 modeli de yine 50k. İlla Hp bakacaksan o rakamlara Omen serisi bak.

2K ekranın 1080P'den kime göre + kime göre - yazar muhabbetiniz çok saçma o zaman arkadaş 720p kullansın? Ayrıca ekranın çözünürlüğü sabit değil ayarlayabiliyorsunuz bunu yazmama gerek var mı bilmiyorum son olarak uzun vade muhabbetinize gelecek olursak GPU ileride 2K'da besleyemezse oyununa göre ekranın çözünürlüğünü de düşürebilirsiniz.

720p ne alaka? 1080p günümüzde standart olan bir çözünürlük. 1440P'den 1080P'ye almak bana göre yeterli verimi sağlamıyor o yüzden yukarıdakimine göre artı kimine göre eksi yazar diye belirttim.

Bütçe artar mı?
Alındı. Teşekkürler.

Geri
Yukarı