ASUS TUF A15 için RAM yükseltme önerisi

kenpachi08

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. ASUS TUF A15 aldım.

8 GB geldiği için 16'ya yükselteceğim. Daha önce hiç böyle bir şey yapmadığım için sormak istedim. Sizce kendim alıp yapayım mı yükseltmeyi yoksa bir bilgisayarcı ya mı yaptırayım? Ayrıca aşağıya bilgisayardaki RAM'i koydum. Bunun aynısı mı olmalı farklı marka RAM alınır mı? Şimdiden teşekkürler 😄

Dosya Ekleri

• IMG20230531214216.jpg
    IMG20230531214216.jpg
    145,7 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu alınır hocam bütün değerler aynı.
Farklı marka almak sorun olmuyor yani değerler aynı olunca hocam

Peki daha önce bu RAM eklemeyi hiç yapmamış biriyim sizce kendim deneyeyim mi yoksa bir bilgisayarciya mı götüreyim hocam?

RAM takmak fazla sorun değil hocam ama laptopun arka tarafını açınca bazı markalar garanti dışı yapabiliyor hocam bu modelde var mı bilmiyorum.

RAM takmak fazla sorun değil hocam ama laptopun arka tarafını açınca bazı markalar garanti dışı yapabiliyor hocam bu modelde var mı bilmiyorum.
Ben Asus ile görüştüm zarar verilmediği sürece garanti dışında kalmayacağı söylendi forumda da birçok arkadaştan da bu şekilde dönüt aldım.

Ben ASUS ile görüştüm zarar verilmediği sürece garanti dışında kalmayacağı söylendi forumda da birçok arkadaştan da bu şekilde dönüt aldım.

Tamamdır hocam kendinize güveniyorsanız yapabilirsiniz.

nette videoları var. 3 farklı uzunlukta vida var. Hepsi simetrik zaten. Kenarlardan açmak için pena gibi şeyler kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı