ASUS TUF A15 laptopa NVMe disk tavsiyesi

Bütçe
1500

BlackRazorX

Picopat
Merhaba, ASUS TUF Gaming A15 FA507NV-LP038 için M.2 SSD önerisine ihtiyacım var.
Ana disk 512 GB ve Micron 2400 olarak görünüyor, CrystalDiskMark testini koyuyorum, değerleri normal midir?
Yeni alacağım diski 2. M.2 SSD yuvasına takacağım ve genelde Steam oyunları için kullanacağım, mümkün olan en ucuz seçenek hangisidir?

crystalmark.png

Ucuz isterseniz.

Hocam bu PCI-E 4.0 arayüzünde diğer diske göre çok yavaş çalışır mı? Dediğim gibi amacım rekabetçi oyunları bu yeni alacağım diske atmak, yani yüklenme hızı benim için önemli. Eğer gecikme olursa WD Black düşünüyorum biraz pahalı da olsa.

Hocam bu PCI-e 4.0 arayüzünde diğer diske göre çok yavaş çalışır mı? Dediğim gibi amacım rekabetçi oyunları bu yeni alacağım diske atmak, yani yüklenme hızı benim için önemli. Eğer gecikme olursa WD Black düşünüyorum biraz pahalı da olsa.

Kingston KC3000 onerecektim ama fiyati ucmus. Yani, hizi dusuk SSD'nin ama ben bu hizlarin yeterli oldugunu dusunuyorum ve DRAM bulunduruyor. Dediginiz SSD'yi bilmiyorim, daha iyiyse alabilirsiniz.

Yani bir nevi depolama gibi olacağı için hızı yeterli gibi geldi bana da. Vatanda daha ucuzmuş, oradan alırım belki biraz daha araştırayım

Kingston KC3000 onerecektim ama fiyati ucmus. Yani, hizi dusuk SSD'nin ama ben bu hizlarin yeterli oldugunu dusunuyorum ve DRAM bulunduruyor. Dediginiz SSD'yi bilmiyorim, daha iyiyse alabilirsiniz.
Kioxia G2 sipariş geçtim Vatan'dan, 1149TL. Teşekkür ederim

Bu arada ikinci bir M2 almayı planlıyorum, KC3000 1999TL şu an, bu fiyata alınmaz mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı