ASUS TUF A15 mi HP Victus 16 mı alınmalı?

Soba dediğin cihaz kaç derece kaç W, gidip 80W 100 derece önermektense "soba" cihaz almak daha iyi. Hala sorulara cevap vermeden, okumadan garip cihazlar öneriyorsun.

Sen niye bu kadar geriliyorsun ki? İnsanlar ısınma sorunu olan Monster modelleri almıyorlar diye mi? Biz alınacak modelleri öneririz markayı değil küçük kardeşim. 👍

Sen niye bu kadar geriliyorsun ki? İnsanlar ısınma sorunu olan Monster modelleri almıyorlar diye mi? Biz alınacak modelleri öneririz markayı değil küçük kardeşim. 👍

Sen neden anlamamak için gayret ediyorsun? Birbtaragya 150 watt ta 90 derece olan Tulpar bir tarafta 80 watt ta 100 derece olan Victus(kısıtlamalara rağmen) sana kanıt inceleme attım sen bana kanıt atamıyorsun. Yazık sana.

Victus 16 serisi kullanıp memnun olmayan insan referans göster diyorum sana ama hâla " limit at HP alınmaz 🤡 " diyorsun. Anlıyorum 🤣.

Konuya atıldı zaten, 74W 97 derece Victus vardı. Sen cevap vermeden başka konuya mesaj yazıyordun.

Konuya atıldı zaten, 74W 97 derece Victus vardı. Sen cevap vermeden başka konuya mesaj yazıyordun.

Kardeşim memnun olmayan adam göster diyorum sana. Oyun sırasında işlemcinin işkence çektiği anı göster diyorum stres testine sokup 97 derece görmek bilgisayarın alınmaz olduğunu anlamına gelmez. O zaman sana 99 derece gören Monster atayım? Ya da 98 derece gören Acer Nitro? 😀

Kardeşim memnun olmayan adam göster diyorum sana. Oyun sırasında işlemcinin işkence çektiği anı göster diyorum stres testine sokup 97 derece görmek bilgisayarın alınmaz olduğunu anlamına gelmez. O zaman sana 99 derece gören Monster atayım? Ya da 98 derece gören Acer Nitro? 😀

Ya dostum oyun içinde zaten 100W çekmesi gereken işlemci O, maksimum 75 çekmiş işlemci sıcaklıktan kendini kısıp duruyor W değeri limitli her şey limitli ona rağmen 99 derece.

Arkadaşlar sakin olun biraz ikisinden birini seçeceğim tartışmayı i5 13. nesil ve ryzen 7-7735hs ile devam ettirirsek güzel olur autocad solid gibi programlar kullanacağım ve oyun performansının da tatmin etmesini istiyorum soğutucu alacağım tartışmayı işlemciler arasından sürdürürsek güzel olur

Yeni konular

Geri
Yukarı