ASUS TUF A15 nasıldır?

Öyle bir kanı yok. Ryzen işlemciler ısınmıyor. Kasa kalitesiz, ısı boruları dandik olunca ister istemez ısınıyor. Mesela A15'in kasasında hava delikleri kapalı ve bu yüzden çok ısınıyor.
Hadi ya R7 ve R5 de var mı kronik sorun yoksa sadece R9 mu yeni nesilde. Bu arada;

Direkt A15 kronik sorunlu. A17 ise üründen ürüne değişiyor.

TUF serisinde, R7'de geçen seneki üretimlerde ciddi ısınma sorunu vardı. Eğer revize edilmediyse R9 ile neler olacağını tahmin edemiyorum.

Arkadaşlar gerçekten evde tıkıldığımız bu günlerde kimsenin tatile gitmediğini biliyoruz o yüzden gereksiz duyar kasmayalım. Ayrıca giden varsa dahi 2-3 aylık tatil süresinde oyun mu oynayacaksınız gerçekten?

Arkadaşlar gerçekten evde tıkıldığımız bu günlerde kimsenin tatile gitmediğini biliyoruz o yüzden gereksiz duyar kasmayalım. Ayrıca giden varsa dahi 2-3 aylık tatil süresinde oyun mu oynayacaksınız gerçekten?

Nereden çıktı tatil mevzusu? Anlamadım. Ben sadece çalışma masama en uygun laptop olduğu için bunu sordum.

Saçma sapan sorunları olan bir cihaz. Kesinlikle önermem özelliklerine bakarak yanılma. Aldım pişmanım 3 aydır kullanıyorum çıkarmadığı sorun kalmadı. Monster sitesinden bir cihaz beğen sonra incelemelerine bak youtube üzerinden ve satın al kafan ömür boyu rahat etsin.

Geri
Yukarı