ASUS TUF A15 nasıldır?

bor4n

Hectopat
Öncelikle selam ASUS TUF A15 kullanan var mı? Memnunmu veya sorunları vs neler.
ASUS Tuf Gaming A15 Fa507nv-lp023 Amd Ryzen 7 7735hs 16gb 512gb Ssd Rtx4060 Freedos 15.6" Fhd Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu model.
Birçok laptop arasından karar verdim.
4000 serisi ekran kartlarının 100W üstünün akım korumasından dolayı hemen hemen hepsinin benzer güç kullandığını biliyorum.
Victus Acer vs baktım ama bu model üzerine karar verdim.
Daha ucuza 8 GB RAM'li modeli alıp daha sonradan 16 GB yapabilirim biliyorum ama pek ugrasmak istemiyorum.
Görüşleriniz neler bu konu hakkında cevap verirseniz sevinirim. Ve bu fiyat üstüne çıkamam yani benim için her şeyi ideal olan bir laptop.

Performans açısından oldukça tatmin edecektir, Isıtma konusunda sorunlu olabiliyor maalesef. 8 GB ve 8x2GB RAM arasından tercih dahi yapılamaz kanımca. Çok fark var.

ASUS Tuf Gaming A15 Fa507nv-lp023 Amd Ryzen 7 7735hs 16gb 512gb Ssd Rtx4060 Freedos 15.6" Fhd Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu model.
4000 serisi ekran kartlarının 100W üstünün akım korumasından dolayı hemen hemen hepsinin benzer güç kullandığını biliyorum.
Daha ucuza 8 GB RAM'li modeli alıp daha sonradan 16 GB yapabilirim biliyorum ama pek ugrasmak istemiyorum.
Görüşleriniz neler bu konu hakkında cevap verirseniz sevinirim. Ve bu fiyat üstüne çıkamam yani benim için her şeyi ideal olan bir laptop.
Performans mukemmel.

Ekran ortalama. 10ms civari gecikme oranı var ve parlaklığı max 300nit. Yine de 144hz ve %100srgb olması güzel.

Isınma mukemmel değil ama guzel bir macun surup masadan yukselterek sorunları cozebilirsiniz.

Kasa kalitesi de çok iyi HP laptoplar yaklasamaz bile.

Performans mukemmel.

Ekran ortalama. 10ms civari gecikme oranı var ve parlaklığı Max 300nit. Yine de 144Hz ve %100sRGB olması güzel.

Isınma mukemmel değil ama guzel bir macun surup masadan yukselterek sorunları cozebilirsiniz.

Victusa bakma amacım sıcaklıktı oyunlarda Max 60° görüyorlar ama tabii kasa kalitesi olarak ASUS. Ki benim de tercihim şimdilik ASUS.

Performans mukemmel.

Ekran ortalama. 10ms civari gecikme oranı var ve parlaklığı max 300nit. Yine de 144hz ve %100srgb olması güzel.

25 ms civari panel var. Ayrica 250 nit diye biliyorum ama 250 nitten emin degilim.

Soba bu.

Hiçbir laptop oyunlarda Max 60 görmez hocam. Masaüstü bile Max 60 görse harika diyorlar. Victus soğutması daha iyi ama ASUS'un uzerine secilecek kadar değil.

Yani Max o derecelerde 60 70° arası.
Ama tabii ki ASUS'un üzerine seçilmez yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani Max o derecelerde 60 70° arası.
Ama tabii ki ASUS'un üzerine seçilmez yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cihaz güç çekmiyor.

Geri
Yukarı