ASUS TUF A15 RTX 3060 AMD işlemcili versiyonları ne zaman gelir?

Kantora

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar öncelikle. Yeniyim, varsa bir forum kurallarına aykırı bir şey, affola.

ASUS TUF A15 RTX 3060 laptopları ne zaman Türkiye'ye gelir? Tanıtıldığı tarihten bu yana hiç gelmedi.

MSİ GL65 LEOPARD RTX 2060 modelini 3 defa satın aldım 3 üründe de ışık sızmaları vardı.Hatta bir tanesinde ekran darbe almış gibi bir görüntüsü vardı.Asus Tuf A15 daha önce kullanıdığım için tercih etmek istiyorum.Asus bir türlü göndermedi ürünü Türkiye'ye hiç.

MSI GL65 Leopard RTX 2060 modelini 3 defa satın aldım 3 üründe de ışık sızmaları vardı. Hatta bir tanesinde ekran darbe almış gibi bir görüntüsü vardı. ASUS TUF A15 daha önce kullanıdığım için tercih etmek istiyorum. ASUS bir türlü göndermedi ürünü Türkiye'ye hiç.

Monster v21.5 çok daha performanslı, hem MUX Switch hem de dynamic Boost var. Tabi Monster deyip almazsanız siz bilirsiniz.

İşlemci yüksek dereceleri görüyordu doğrudur fakat A15'ide kullanmış birisi olarak çoğu zaman turbo boostunu kullanarak kullandım bir sorun teşkil etmedi benim için.Düz Tuf 3060 laptop olarak gelirse düşüncenizi dikkate alırım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı