ASUS TUF A15 vs Acer Nitro 5

Hala çatır çatır eksilemiş adamlar ya yemin ederim şaka gibisiniz. Sorun yaşamayın diye yaşadığım, gördüğüm, duyduğum her şeyi iletmek istedim. Sizlere bu tip muameleler müstahak. Ne yapıyorsanız yapın. Bu kadarı da artık fanboyluğa girer. Açın biraz okuyun. İyi akşamlar. Bunu da eksileyin.

Hala çatır çatır eksilemiş adamlar ya yemin ederim şaka gibisiniz. Sorun yaşamayın diye gördüğüm duyduğum her şeyi iletmek istedim. Sizlere bu tip muameleler müstahak. Ne yapıyorsanız yapın. İyi akşamlar.
"ASUS her zaman iyidir" yorumuna eksi yemeyeceksin de neye yiyeceksin? Sen logoya para veriyorsun bırak bu bilgisizlik sana kalsın. İnsanlara modele, soğutmaya, donanıma, kaliteye para veriyor.

"ASUS her zaman iyidir" yorumuna eksi yemeyeceksin de neye yiyeceksin? Sen logoya para veriyorsun bırak bu bilgisizlik sana kalsın. İnsanlara modele, soğutmaya, donanıma, kaliteye para veriyor.

Eyvallah. Fakat madem bu kadar çok biliyorsunuz, en kral dizüstülerin bile işkence testlerinde cayır cayır yandığını ve çoğu oyunda bunu yaşadığını da ben size iletmiş olayım. Burada benim bahsettiğim de kötünün iyisiydi. Acer Nitro 5, HP Victus, Casper Excalibur bu konuda rezildir, tecrübeyle de sabittir. Buna servisi de dahildir. Soğutma işi belki bela ama ASUS bunu bile yazılımlarıyla farklı performans modlarıyla minimize etmeye çalışmış görmediğiniz nokta bu. Daha fazla gerçekten bir şey anlatmayacağım pişman oldum sağ olun.

Eyvallah. Fakat madem bu kadar çok biliyorsunuz, en kral dizüstülerin bile işkence testlerinde cayır cayır yandığını ve çoğu oyunda bunu yaşadığını da ben size iletmiş olayım. Burada benim bahsettiğim de kötünün iyisiydi. Acer Nitro 5, HP Victus, Casper Excalibur bu konuda rezildir, tecrübeyle de sabittir. Buna servisi de dahildir. Soğutma işi belki bela ama ASUS bunu bile yazılımlarıyla farklı performans modlarıyla minimize etmeye çalışmış görmediğiniz nokta bu. Daha fazla gerçekten bir şey anlatmayacağım pişman oldum sağ olun.
Excalibur, Victus eyvallah. Tamamda cayır cayır yanan TUF varken niye Nitro 5 ?

Cihaz performans modunda güç çekmeye çalışıyor soğutma sağ olsun çekemiyor Thermal limitten drop yiyor zaten, düşük performans moduna alıyorsun bu sefer 0.1 fpsin düşük oluyor. Baya stabil bir cihaz olmus. Su cihazın pil ömrü, paneli 100 SRGB olmasa alınabilecek adam gibi yanı yok.

Geri
Yukarı