ASUS TUF A15 vs ASUS ROG Zephyrus G16

Bütçe
38000
Zepyrus tam olarak oyun bilgisayarı değil. Evet oyun bilgisayarı gibi gözüküyor fakat STRIX serisi gibi sadece oyun odaklı değil, şık tasarım ve az fan sesine de öncelik veriyor ve bu da performansı düşürüyor. TUF'ların 2023 kasası mükemmel F/P bence A15 alın.
Ama taşınabilirlik vs. çok önemli çünkü istediğim zaman okula götürmem gerekir kyk'da kalacağım ve manyak dolu orası orada ders falan çalışamam. Bu zephyrus'ta alacağım oyun performansı nasıl olur yt'de videolarda 4050 performansini izledim benim için çok tatmin ediciydi. Dolby vision olması da beni cezbediyor çünkü yt'de video olsun netflix , disney plus olsun izlemeyi çok seven birisiyim. Zaten sadece story-line oyunları oynayan birisiyim souls oyunlarını hiç sevmem. Rdr 2 , w3 ve tlou gibi oyunları oynuyorum. Bunlara rağmen yine tuf mu almalıyım sizce? Tuf'ta çok güzel bir bilgisayar ama sonrasında pişman olmamak için doğru kararı vermeye çalışıyorum.

Ama taşınabilirlik vs. çok önemli çünkü istediğim zaman okula götürmem gerekir KYK'da kalacağım ve manyak dolu orası orada ders falan çalışamam. Bu Zephyrus'ta alacağım oyun performansı nasıl olur YT'de videolarda 4050 performansini izledim benim için çok tatmin ediciydi. Dolby vision olması da beni cezbediyor çünkü YT'de video olsun Netflix, Disney Plus olsun izlemeyi çok seven birisiyim. Zaten sadece story-line oyunları oynayan birisiyim souls oyunlarını hiç sevmem. RDR 2, W3 ve TLOU gibi oyunları oynuyorum. Bunlara rağmen yine TUF mu almalıyım sizce? TUF'ta çok güzel bir bilgisayar ama sonrasında pişman olmamak için doğru kararı vermeye çalışıyorum.

Bence TUF alın. Taşınabilirlik olarak çok az fark var ve aynı hatta daha iyi bir performansı fiyat olarak daha uyguna veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı