Asus TUF B450 BIOS'a Girmiyor

teodoros

Decapat
Arkadaşlar merhaba, Asus TUF B450 Gaming Plus anakartımın BIOS bölümüne açılışta "DEL-BIOS" tuşuna basmama rağmen giremiyorum. Siyaha atıp Windows açılıyor direkt. Windows ile girebiliyorum. Daha önce böyle bir sorunum yoktu, BIOS'da güncellememiştim. Bu durumu nasıl aşabilirim, teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, Asus TUF B450 Gaming Plus anakartımın BIOS bölümüne açılışta "DEL-BIOS" tuşuna basmama rağmen giremiyorum. Siyaha atıp Windows açılıyor direkt. Windows ile girebiliyorum. Daha önce böyle bir sorunum yoktu, BIOS'da güncellememiştim. Bu durumu nasıl aşabilirim, teşekkürler.
Bios'u Fast Boot moduna almış olabilir misiniz? Eğer öyle yaptıysanız yeniden başlatırken shift tuşuna basarak biosa erişebilirsiniz.

Eğer usb klavye kullanıyorsanız bu yüzden olabilir çünkü bazıları o açılış kısmına yetişene kadar açılmayabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı