ASUS TUF B450 Plus 2 anakarta SE 224 XT soğutucu takılmıyor

xZelzele

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Almış olduğum SE 224 XT soğutucum geldi. ASUS TUF B450 Plus 2 anakartıma takmaya çalıştım ama takamadım. İzlediğim videolarla yükseltme ayakları takıyorlar ama benim anakartımın vida kısmına vida girince dönmüyor. Tüm videolarda herkesin o deliklerin kısmında küçük vida gibi bir şey var ona takıyorlar. Bende yok resimleri ekliyorum yardımlarınızı bekliyorum.

İşlemci R5 5600.

Dosya Ekleri

• F07B6623-0CB4-4D0F-BCCF-97FDA9DDAD97.jpeg
    F07B6623-0CB4-4D0F-BCCF-97FDA9DDAD97.jpeg
    135,7 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
1655830087808.png

Bazı kule tipi soğutucular böyle montajlanıyor sizinki de böyle olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda var nasıl montajlandığı ama ilk önce anakart aynasını takmanız gerekiyor.

Eki Görüntüle 1427067
Bazı kule tipi soğutucular böyle montajlanıyor sizinki de böyle olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda var nasıl montajlandığı ama ilk önce anakart aynasını takmanız gerekiyor.
Arka plaka kasanın içine düşmüş. Onu alıp deliklere denk getirin. Montajı öyle yapın.
Arka aynası nerede anakartın? O metal braket olmadan takamazsın bence.
Hocalarım teşekkür ederim o ayna kasanın altında kaybolmuş bulduk taktık. Şimdi herşeyi taktım kabloları falan pc tuşuna bastım hiçbir fan çalışmadı fan ledleride çalışmadı. Ne yapmam gerekiyor galiba kabloları yanlış taktım yardımınızı bekliyorum

@Okan Demiray @Yusuf663 @erme yardım lütfen

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı