Diğer bileşenleri sabit tutup yapabiliyorsan neden olmasın? Fakat 250-300 TL verip Ryzen 5 3600 alman çok daha mantıklı. Verebiliyorsan 3600 al . Veremiyorsan 2600X içini görür.

Arkadaşlar sistemi topladım ancak RAM leri 2 ve 4 e takınca açılmadı. Tek tek 2 RAM i de sadece 2 ye takarak sistemi açabiliyorum ancak çift kanaldan kullanamıyorum.. Başka RAM ile de denedik olmadı

@curiousoftech Hocam asus tuf b450 pro ile ryzen 5 3600 uyuşmuyor onu napmam lazım bios güncellemsi yap çalışır diyorlar kesin çalışır mı hocam bi ton para verecez paramız çöp olmasın
Hayır pro modelinde güncelleme yapmadan kullanabilirsiniz. Ben de satın aldım kutunun üzerinde 3. nesiller için hazırdır yazısı var.

Taktım. Dediğim gibi sorun dual kullanamıyoruz anakart 2 ve 4 gösteriyor. Tek kanalda iki RAM de çalışıyor

Peki sen bu RAM'leri dual kit olarak mı aldın? Yani aynı paket içerisinde mi geldiler? Yoksa ayrı ayrı mı satın aldın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…