Asus TUF B450 sisteme işlemci önerisi

rock2me

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Vatan KDV indirimiyle Asus TUF B450 Gaming Plus anakartını aldım. Ekran kartı olarak da RX 570 düşünüyorum. Diğer parçalar hazır. Aslında stokta olsaydı Ryzen 5 2600 almıştım ama şimdi fikirlerim biraz değişti. İşlemci seçimi olarak ne yapmalıyım? Yeni nesil AMD işlemciler çıkacak diye Ryzen 5 2600'e fazla para vermek istemiyorum. Ryzen 3 2200G beni idare edebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Vatan KDV indirimiyle Asus TUF B450 Gaming Plus anakartını aldım. Ekran kartı olarak da RX 570 düşünüyorum. Diğer parçalar hazır. Aslında stokta olsaydı Ryzen 5 2600 almıştım ama şimdi fikirlerim biraz değişti. İşlemci seçimi olarak ne yapmalıyım? Yeni nesil AMD işlemciler çıkacak diye Ryzen 5 2600'e fazla para vermek istemiyorum. Ryzen 3 2200G beni idare edebilir mi? Şimdiden teşekkürler.
AMD RYZEN 5 2600 3,9/4,1 GHz AM4+ 65W Wraith İşlemci AMD
Bulabildiğim en uygun fiyat burada. Eğer R3 2200G' nin RX 570' e darboğaz yapacağından endişeliyseniz, boşuna endişelenmeyin. Darboğaz yapmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı