Asus TUF B450 ve MSI Phanteks RGB LED uyumlu mu?

fLux

Hectopat
Arkadaşlar Asus TUF B450 Gaming olan anakartıma "MSI RGB LED STRIP-400MM" LED şerit almayı düşünüyorum.

Anakartımda 12V RGB HEADER girişi mevcut. Uyum sorunu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
AliExpress'ten zamanında aldığım ve 5 metresi 30 lira olan 5050SMD RGB ledlerden uygun uzunluklarda kesip biraz lehim bantlama ile ve kasa arkasına kabloları saklayarak kasa içi aydınlatmamı güçlendirdim.

Kendinden kırmızı kasa fanlarım vardı. MSI Mystic Light ile Pulse modunda kırmızı ışık ile kullanıyorum. Boşuna o paraları verme derim. Aşırı derecede memnunum. Güzel bir saklama işlemiyle bilmem kaçta biri paraya mal edip aynı performansı alırsın. B450M Bazooka var bende.

5050SMD'leri kötüleyip böyle markalanmış ürüne para verenlerin yorumlarını bu vakitten sonra kale almayın. Çünkü MSI da 5050SMD kullanıyor. Daha doğrusu fason üretim yaptırıp kendi markasını bastırıyor. Belli yani. 5050'lerin de kalite çeşitleri var. Fotoğrafları geceye doğru yüklerim detaylı olarak bakarsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı