ASUS TUF B450M-PRO GAMING vs ASUS TUF B450M-PLUS GAMING

28sefa16

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Ryzen 5 3600 ile kullanacağım bu anakartlardan birisini seçeceğim. Malum her anakart bulunmuyor. Pro Gaming modelinde 10 faz VRM Plus Gaming'de 6 faz VRM gözürünüyor. Sizce çok fark eder mi? Direk Vatan'dan Plus Gaming modelinimi almalıyım? Bu arada bu işlemciye uygun RAM tavsiyelerinizi güç kaynağı ve soğutucu tavsiyeleri istiyorum teşekkürler. RAM, anakart, işlemci, SSD olarak 970 Evo M.2 500GB düşünüyorum. Güç kaynağı ve kasa. 5500 civarı bütçe var. Ekran kartım var GTX1060 6 GB.

Pro model 10 fazlı değil. Sadece high side MOSFET ve choke sayısı arttırılmış o kadar. Ha bir de soğutma bloğu kayda değer şekilde büyümüş.

Bütçe yetiyorsa Pro Modeli alman daha iyi olur elbet. Bütçen ne kadar? Fiyatları ne kadar kartların? Vatan şart mı?

Pro model 10 fazlı değil. Sadece high side MOSFET ve choke sayısı arttırılmış o kadar. Ha bir de soğutma bloğu kayda değer şekilde büyümüş.

Bütçe yetiyorsa Pro Modeli alman daha iyi olur elbet. Bütçen ne kadar? Fiyatları ne kadar kartların? Vatan şart mı?
Fiyat farkı bana göre yok gibi 100 tl civarı çokta önemli değil benim için ya hızlı elimde olsun istedim pro modeline yöneleyim o zaman. Tek sıkıntım küçük kasa istemem itxlerde sorun oluyormuş o yüzden en küçük matx kasa bulmam lazım ve ona uyumlu bir psu bütçe yukarda yazılı aslında: anakart 1000 tl ram 900 işlemci 1500 m2ssd 1100 gerisi belirsiz

Geri
Yukarı