ASUS TUF B550M Plus alınır mı?

coko35

Kilopat
ASUS Prime B550M K anakart satın aldım ama ürün hakkında tekrar araştırma yaparken pek iyi geri dönüşler görmedim. Biraz araştırmam sonucu prime anakartı iade edip, 600 700 TL farkla bu TUF modeli anakartı almayı düşünüyorum. Sizce iyi bir seçim mi?

Ne kadara aldınız ve aldıktan sonra nasıldır diye sormak sizce mantıklı bir soru mu?

ASUS Prime B550M K anakart satın aldım ama ürün hakkında tekrar araştırma yaparken pek iyi geri dönüşler görmedim. Biraz araştırmam sonucu Prime anakartı iade edip, 600 700 TL farkla bu TUF modeli anakartı almayı düşünüyorum. Sizce iyi bir seçim mi?

TUF B460-Plus kullandım. Anakartın RGB aydınlatmasından tutun armory create birçok özelliği bulunmakta. Yerinizde olsam hiç düşünmezdim bu konuda direkt iade ederdim.

Ne kadara aldınız ve aldıktan sonra nasıldır diye sormak sizce mantıklı bir soru mu?
2400 tlye aldım. aldığım anakartı da yine bu sitede araştırma yaparken almaya karar vermiştim. Fakat yine kartı kullanan kişilerin tecrübelerini yorumlarını öğrenmek için tekrar arattığımda bir çok kişinin prime serisi almayın dediğini gördüm.

Hocam ASUS TUF B550M-Plus gayet yeterli ve sağlam bir anakarttır fakat B550M bir anakart için fazla vermenize gerek yok. Gigabyte B550M-DS3H, ASUS Prime-B550M-K tarzında anakartlar alınabilir. Özellikle Gigabyte modelini incelemenizi tavsiye ederim.

Satın aldığınızı görmemişim. İade etmenizi önermem Prime B550M-K iyi bir anakarttır işinizi görür.

2400 TL'ye ASUS B550M-K almak korkunç derecede kötü bir seçim. Çünkü bomboş bir anakart. Hem VRM soğutması kötü, hem ARGB portu yok, hem BIOS Flashback tuşu yok, hem ses yongası kötü.

Hocam ASUS TUF B550M-Plus gayet yeterli ve sağlam bir anakarttır fakat B550M bir anakart için fazla vermenize gerek yok. Gigabyte B550M-DS3H, ASUS Prime-B550M-K tarzında anakartlar alınabilir. Özellikle Gigabyte modelini incelemenizi tavsiye ederim.

Satın aldığınızı görmemişim. İade etmenizi önermem Prime B550M-K iyi bir anakarttır işinizi görür.
teşekkürler sağolun

2400 TL'ye ASUS B550M-K almak korkunç derecede kötü bir seçim. Çünkü bomboş bir anakart. Hem VRM soğutması kötü, hem ARGB portu yok, hem BIOS Flashback tuşu yok, hem ses yongası kötü.

Önerdiğiniz Kart var mı peki? Henüz kutusunu açmadım iade şansım var

Yeni konular

Geri
Yukarı