ASUS TUF B650M-E anakart ile BIOS açılmıyor

halilyurt

Decapat
Daha fazla  
ASUS TUF B650M-E anakart BIOS açılmıyor. EXPO'yu açtım sadece ve Curve Optimizer'den -30 yaptım ama bunu yaptıktan sonra BIOS tuşuna basma yeri gelmiyor. BIOS pilini çıkarıp taktım fakat hala sıfırlamadı ayarları, biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS TUF B650M-E anakart BIOS açılmıyor. EXPO'yu açtım sadece ve Curve Optimizer'den -30 yaptım ama bunu yaptıktan sonra BIOS tuşuna basma yeri gelmiyor. BIOS pilini çıkarıp taktım fakat hala sıfırlamadı ayarları, biri yardımcı olabilir mi?

Sanırım EXPO profili ile beraber Fastboot aktif olmuş, Windows kurulu diski çıkarıp sistemi açtığınızda sizi BIOS'a atar Fastboot açılmışsa kapatırsınız.

Maalesef işe yaramadı SSD'yi çıkarıp taktım yine de BIOS sıfırlanmadı.

Yanlış anladınız, SSD çıkarıp takmayacaksınız, BIOS sıfırlamayla alakası yok, SSD çıkarıp sistemi SSD'siz açacaksınız ki sizi BIOS'a atsın sizde Fastboot'u kapatın.

Yanlış anladınız, SSD çıkarıp takmayacaksınız, BIOS sıfırlamayla alakası yok, SSD çıkarıp sistemi SSD'siz açacaksınız ki sizi BIOS'a atsın sizde Fastboot'u kapatın.

Bunu denedim Fastboot'u kapattım fakat yine BIOS ekranı gelmiyor. BIOS Update'le alakalı bir sıkıntı olabilir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı