ASUS TUF Dash F15 alınır mı?

@heaxbey Dediğim gibi 4060 yoksa ve 3070 tek seçenek buysa düşünülebilir, onun dışında hayır başta dediğim gibi soğutması iyi değil. Yok mu başka alternatif?
Alacağım mağazada maalesef yok. aslında neo 16 düşünüyordum o da başka bir mağazada ve şartlar bana uymuyor. en iyi LOQ, TUF var. diğerleri kazık, fiyatına değmiyor.

Hocam ayriyeten ek olarak soğutucuda kullanacağım. yani pek sıkıntı yapacağını sanmam.

@Kaan Diktaş Hazır sana rastlamışken seninde fikrini alayım bu konuda.

Son düzenleme:
Alacağım mağazada maalesef yok. Aslında Neo 16 düşünüyordum o da başka bir mağazada ve şartlar bana uymuyor. En iyi LOQ, TUF var. Diğerleri kazık, fiyatına değmiyor.

Hocam ayrıyeten ek olarak soğutucuda kullanacağım. Yani pek sıkıntı yapacağını sanmam.

@Kaan Diktaş Hazır sana rastlamışken seninde fikrini alayım bu konuda.

LOQ olan model hangisidir? Tek seçenek ise TUF alınabilir.

O zaman eleyin. Tek seçenek Dash F15 gibi hocam.
Şimdi mağazadan yazdılar tüm TUF modellerini atacaklarmış bakacağım onlara.

Acer Nitro modellerini attılar bazıları eski model bazıları Nitro 5'ler lakin fiyat olarak çok uçuk, o fiyata rog strix mümkün başka yerlerde. Bu yüzden nitroyu eledim.

TUF modellerinden, A15 / F17 var.
A15 Modeli: FA507NU-LP037
F17 Modeli: FX707ZU4-HX019
Şimdi hangisini almam mantıklı olacaktır? A15 mi, F17 mi? F15'e kıyasla hangisi daha iyidir?

@Kaan Diktaş @Artoria Pendragon Cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar fotoğraflarıda incelersiniz.
F17'nin DDR5 avantajı var o yüzden onu tercih edeyim diyorum. tabii kalitesini bilmiyorum almalı mıyım değil miyim sizin cevabınızı beklemekteyim.

A15'in de Büyük ekran avantajı var, dezavantaj olarak DDR4 içeriyor.

Ne düşünüyorsunuz?

Dosya Ekleri

• IMG_1602.jpg
    IMG_1602.jpg
    157,3 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_1603.PNG
    IMG_1603.PNG
    388,4 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_1604.PNG
    IMG_1604.PNG
    385,3 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Şimdi mağazadan yazdılar tüm TUF modellerini atacaklarmış bakacağım onlara.

Acer Nitro modellerini attılar bazıları eski model bazıları Nitro 5'ler lakin fiyat olarak çok uçuk, o fiyata ROG STRIX mümkün başka yerlerde. Bu yüzden Nitro'yu eledim.

TUF modellerinden, A15 / F17 var.
A15 Modeli: FA507NU-LP037
F17 Modeli: FX707ZU4-HX019
Şimdi hangisini almam mantıklı olacaktır? A15 mi, F17 mi? F15'e kıyasla hangisi daha iyidir?

@Kaan Diktaş @Artoria Pendragon Cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar fotoğrafları da incelersiniz.
F17'nin DDR5 avantajı var o yüzden onu tercih edeyim diyorum. Tabii kalitesini bilmiyorum alınır mı? Değil miyim sizin cevabınızı beklemekteyim.

A15'in de Büyük ekran avantajı var, dezavantaj olarak DDR4 içeriyor.

Ne düşünüyorsunuz?

LP037 olan iyiymiş. Artoria hocamında görüşünü alın.

Geri
Yukarı