ASUS TUF Dash F15 nasıldır?

Bütçe
40.000 tl

AhmetHssngl

Yoctopat
Daha fazla  

Arkadaşlar herkese iyi günler. Uzun zamandır bir oyun bilgisayarı almak için araştırmalar yapıyorum. En fazla 40.000 TL bütçem var. Araştırmalarım sonucunda ASUS TUF Dash F15 2022 model laptop almaya karar verdim. Ekran kartı 105W, işlemcisi 12650h içeriyor. Detayları linkten görebilirsiniz. Isınma sorunu ve fan sesi hakkında şüphelerim var. Açıkçası benim hoşuma gitti ve birkaç videoda izledim. Yorumlarda fena değil. Siz ne diyorsunuz?

Bu ürüne de bakabilirsin.

İyi bir model değil. Isınma sorunu mevcut. Isınma sorunu olmasaydı bile alınmaz, donanımı bütçeye göre düşük. Aşağıdaki cihaz alınabilir.

40 bin TL vereceksen eğer bu bilgisayar güzel Dell ayrıca kendini kanıtlamış iyi bir marka.

İyi bir model değil. Isınma sorunu mevcut. Donanımı da düşük kalıyor bu bütçedeki diğer cihazlara göre. Aşağıdaki cihaz alınabilir.

Bu verdiğiniz ürün çok daha iyi ama kafama takılan ısınma sorunu olup olmaması. Bir bilginiz var mı bu konu hakkında? Ayrıca MSI'nın GF serisinde ısınma sorunu var diye biliyorum.

Bende aynı modelin RTX 3070 versiyonu var. Aslında birçok laptop modelinde sıcaklıklar birbirine yakın oluyor. Laptop soğutma gücü bu işlemcilere yetmiyor. Sadece sıvı metal ile çözüm oluyor. Fakat onunda tehlikesi var. Dell daha güncel model bütçeniz varsa neden olmasın.

Geri
Yukarı