ASUS TUF F15 2050 alınır mı?

O fiyata cikamam maalesef. Bunun hiç gideri yok mu?

Gideri var mı var var olmasına da ışın izleme performansı nasıl olur onu bilemem vasatın altı olur diye düşünüyorum çünkü 3050'nin RT performansı ortada. Ayrıca oyun oynayacaksanız masaüstü alın bu fiyata çok daha performanslı masaüstü sistemler var.

Gideri var mı var var olmasına da ışın izleme performansı nasıl olur onu bilemem vasatın altı olur diye düşünüyorum çünkü 3050'nin RT performansı ortada. Ayrıca oyun oynayacaksanız masaüstü alın bu fiyata çok daha performanslı masaüstü sistemler var.
Sinav senem geldigi icin laptop almak istiyorum. Oyunla cok fazla aram yok zaten.

Sinav senem geldigi icin laptop almak istiyorum. Oyunla cok fazla aram yok zaten.

Gelecekte oynama durumunuz olur mu? Gündelik bir laptop işiniz görür şu anlık düşünceniz ile, maksimum çıkabileceğiniz bütçeyi belirtirseniz öneride bulunabiliri. 2050 berbat bir GPU, 1650 kadar performans ancak veriyor, bu kartla RT açmak gibi bir hayal kurmuyordur herhalde kimse, ufak bir artı DLSS olur oda CUDA çekirdeği az olduğu için pek performans vermez.

Gelecekte oynama durumunuz olur mu? Gündelik bir laptop işiniz görür şu anlık düşünceniz ile, maksimum çıkabileceğiniz bütçeyi belirtirseniz öneride bulunabiliri. 2050 berbat bir GPU, 1650 kadar performans ancak veriyor, bu kartla RT açmak gibi bir hayal kurmuyordur herhalde kimse, ufak bir artı DLSS olur oda CUDA çekirdeği az olduğu için pek performans vermez.
Gelecekte oyun oynama durumum olacaginida pek zannetmiyorum. Bu zamana kadarda bilgisayardan guncel oyunlari neredeyse hic oynamadim. Kardesimde oldugu icin en azindan GTA V, Valorant gibi guncel oynanan oyunlari açmasi yeterli. 1650'li bir laptop ideal olmaz mi? Butcem 15.000 TL civari. Alti olabilir ama ustunu pek sanmiyorum.

Gelecekte oyun oynama durumum olacaginida pek zannetmiyorum. Bu zamana kadar da bilgisayardan guncel oyunlari neredeyse hiç oynamadim. Kardesimde oldugu icin en azindan GTA V, Valorant gibi guncel oynanan oyunlari açmasi yeterli. 1650'li bir laptop ideal olmaz mi? Bütçem 15.000 TL civari. Alti olabilir ama ustunu pek sanmiyorum.

Bütçe içinde 3050 olan bir model varken gerek yok 1650 almaya, almışken 3050 bulunsun. Belki farklı oyunlar falan oynamak ister kardeşiniz veya siz.

Geri
Yukarı