ASUS TUF F15 gaing laptop şarj adaptörü kablosu

Ömer Enes

Hectopat
Merhaba. ASUS TUF F15 gaming laptop sipariş verdim. Sipariş vermeden önce oyun testlerine bakmıştım ama sipariş verdikten sonra kutu açılış videosuna baktım. Şarj adaptörlerinin prize takılan kısmı 3lüydü. 3'lü olursa sıkıntı çünkü 3 girişli prizim yok. İzlediğim video yabancı bir kanalın videosuydu. Acaba ülkesel olarak değişiyor mu yoksa hep 3 girişli mi gönderiyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim. Umarım sipariş verdiğim 2 uçludur...

Resimdeki bahsettiğim kutu açılış videosundan. Endişelendim.

Galiba biraz panik yapıp direkt aşırı güvendiğim site ve güzel üyelerine, yani Technopat'a yazdım. İnternet tarayıcısına, laptopumun şarj adaptörünü aratıp istediğime ulaştım. Yedek parça olarak satılanlar iki uçlu. Yani kutuda olan da iki uçludur diye düşünüyorum.
Arkadaşlar size genel kültür bilgisi vereyim :D videosunu izlediğim elemanın Hint olduğuna kanaat getirdim ve Hindistan'ın, ilk fotoğraftaki gibi 3 girişli priz kullandıklarını öğrendim. D tipi priz kullanıyoralrmış. Bir gün hindistana yolunuz düşerse 3 girişli şarj aleti alın :D illa 2'li prizlerde vardır tabii ki ama dediğim gibi :D

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2023-09-23_024415_www.youtube.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2023-09-23_024415_www.youtube.com.png
    807,2 KB · Görüntüleme: 14
  • Opera Anlık Görüntü_2023-09-23_025655_www.ciceksepeti.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2023-09-23_025655_www.ciceksepeti.com.png
    175,6 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı