Discord için telefon numarası doğrulama nasıl yapılır?

silbpe

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord için telefon numarası doğrulaması yapmam gerekiyor. İnternetten ücretsiz SMS sitelerine girdim ama hiçbiri olmuyor. Ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kendi numaramı kullanamam, çünkü önceden kullandım.

Arkadaşlar Discord için telefon numarası doğrulaması yapmam gerekiyor. İnternetten ücretsiz SMS sitelerine girdim ama hiçbiri olmuyor. Ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kendi numaramı kullanamam, çünkü önceden kullandım.
İnternetteki sitelerde ücretsiz çalışan numara bulma ihtimalin çok düşük. Sanal numara satın alabilirsin.
Tekrar kullanabilirsiniz diye biliyorum.
Birden fazla hesapta kullanılamıyor.

Ücretsiz biraz zor doğrularsın. Tavsiyem parayla satılan sms onay sitelerini kullanman. Zaten çoğu rubleyle falan çalışıyor 30-40 lira versen numara alabiliyorsun. Doğrulayana kadarda tekrar deneyebiliyorsun. https://sms-activate.org kullanıyordum ben ama para yatırma kısmı değişmiş galiba çünkü kendi kartımla nasıl para yatırırım anlayamadım. Biraz uzun iş. Bu tip diğer sitelerde böyle. Onayal.com - Tüm Platformlarda SMS Onayı Yapın bu site var birde eğer istersen.

Birden fazla hesapta kullanılamıyor.
Eksik bir bilgi olmuş. Aynı anda birden fazla hesapta kullanılamıyor. Hali hazırda kullanılan bir numaraysa ve siz başka bir hesaba eklerseniz, eski hesabınız doğrulama aşamasına düşüyor ve telefon bağlamanızı istiyor yoksa kullanamıyorsunuz hesabınızı.

Geri
Yukarı