ASUS TUF F15 laptop HDMI ile 165 Hz monitöre bağlanır mı?

Hocam merhabalar aynı durumu yaşıyorum, nasıl bir kablo tercih ettiniz piyasada çok fazla var fakat yorumlar biraz şaibeli ürün linkini paylaşir mısınız?

Merhabalar, hocam aynı durumu yaşıyorum hangi ürünü kullandınız link paylaşır mısınız? bende biraz araştırdım fakat ürünlerin yorumları şaibeli çok güven vermedi sizin kullandığınız ürünü öğrenebilir miyim?

Hocam merhabalar aynı durumu yaşıyorum, nasıl bir kablo tercih ettiniz piyasada çok fazla var fakat yorumlar biraz şaibeli ürün linkini paylaşir mısınız?

Merhabalar, hocam aynı durumu yaşıyorum hangi ürünü kullandınız link paylaşır mısınız? bende biraz araştırdım fakat ürünlerin yorumları şaibeli çok güven vermedi sizin kullandığınız ürünü öğrenebilir miyim?
Merhabalar. Ürün linki bu:
Ben kullanıyorum kabloyu hiç bir sorun yaşamadım. Almadan önce markanın yetkili servisini arayıp hertz değeri hakkında bilgi almanızı öneririm. Eğer hertz değerinizi onaylarlarsa ona göre alırsınız kabloyu.

Merhaba. Ürün linki bu:
Ben kullanıyorum kabloyu hiçbir sorun yaşamadım. Almadan önce markanın yetkili servisini arayıp Hertz değeri hakkında bilgi almanızı öneririm. Eğer Hertz değerinizi onaylarlarsa ona göre alırsınız kabloyu.

Hocam yanıtınız için teşekkür ederim, bende dün bu kablodan aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım teşekkürler.

Geri
Yukarı