ASUS TUF F17 kontrol merkezi var mı?

Alphonso_davies

Centipat
Daha fazla  
Değerli arkadaşlar dün ASUS TUF F17 aldım. Laptoptan ateş üflüyor resmen. Fakat sonra performans kontrol merkezi olabileceği aklıma geldi. Oyun modu Turbo modu vb modlar veya fan ayarları gibi bilgisayarı kontrol edebileceğim bir kontrol merkezi var mı? Aura gibisinden bir şey var ama o ROG serisi için mi detaylı bir şekilde yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS Armoury Crate yazılımını deneyebilirsin.

Değerli arkadaşlar dün ASUS TUF F17 aldım. Laptoptan ateş üflüyor resmen. Fakat sonra performans kontrol merkezi olabileceği aklıma geldi. Oyun modu Turbo modu vb modlar veya fan ayarları gibi bilgisayarı kontrol edebileceğim bir kontrol merkezi var mı? Aura gibisinden bir şey var ama o ROG serisi için mi detaylı bir şekilde yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Hocam rica etsem model linkini yazar mısınız?

Hocam hangi uygulamada kaç dereceye çıktı?

Son düzenleme:

Hocam normal kullanırken bile yanıyor resmen. Csgo oynuyorum mesela klavye yanıyor.

Asus tuf f17 hx felan filan 199 model
ASUS Armoury Crate yazılımını deneyebilirsin.
Denedim bi işe yaramıyor.

Hocam normal kullanırken bile yanıyor resmen. CS:GO oynuyorum mesela klavye yanıyor.

ASUS TUF F17 hx falan falan 199 model.

Denedim bir işe yaramıyor.

Hocam servise göndermekten başka şansınız yok. Ben forumda bu laptopu önermiyorum zaten. Fark ettiyseniz laptopta hava kanalı yok. CS:GO'da klavye ne kadar ısınıyor ılık mı el mi yakıyor?

Geri
Yukarı