ASUS TUF F17 sıcaklık değerleri nasıl?

Bütçe
8500
Üstadım tavsiye etmiyorum KESİNLİKLE. Dün aldım. Kalorifer gibi ateş üflüyor öyle diyeyim
Hocam zaten tüm dizüstü bilgisayarlar oyun oynarken ateş püskürür. En serin çalışan işlemcilerden Ryzen 7 4800H bile 80 derecede elbette ateş püskürecek, püskürmeyecek de ne yapacak?

Hocam zaten tüm dizüstü bilgisayarlar oyun oynarken ateş püskürür. En serin çalışan işlemcilerden Ryzen 7 4800H bile 80 derecede elbette ateş püskürecek, püskürmeyecek de ne yapacak?
Hocam peki bir sorum olacak yardımcı olursanız. Bu asus tuf f17 nin bir performans kontrol merkezi var mı? Rogların var diye biliyorum tuf serisinin var mı? Modlar arası geçiş turbo mod ayarları yapan kontrol merkezi? Bilginiz varsa aydınlatır mısınız?

Hocam peki bir sorum olacak yardımcı olursanız. Bu ASUS TUF F17'nin bir performans kontrol merkezi var mı? ROG'ların var diye biliyorum TUF serisinin var mı? Modlar arası geçiş Turbo mod ayarları yapan kontrol merkezi? Bilginiz varsa aydınlatır mısınız?

Hocam Armoury Crate ve Auro crate var. Armoury Crate; sizin fan modları arasında geçiş sağlamanızdan, eğer cihazınız destekliyorsa "çeşitli" ASUS özel yazılımlarını kullanabilmenizi sağlar. Auro crate; sizin RGB ışıklandırmanızı ve "varsa" diğer ROG aletlerinizin RGB ışıklandırmasını kontrol eder ve senkronize çalışmasını sağlar. Yakın zamanda bunların hepsinin rehberini yapmaya çalışacağım sizi de etiketlerim (unutmam inşallah 🤣 ).

Hocam Armoury Crate ve Auro crate var. Armoury Crate; sizin fan modları arasında geçiş sağlamanızdan, eğer cihazınız destekliyorsa "çeşitli" ASUS özel yazılımlarını kullanabilmenizi sağlar. Auro crate; sizin RGB ışıklandırmanızı ve "varsa" diğer ROG aletlerinizin RGB ışıklandırmasını kontrol eder ve senkronize çalışmasını sağlar. Yakın zamanda bunların hepsinin rehberini yapmaya çalışacağım sizi de etiketlerim (unutmam inşallah 🤣 ).
Üstadım auro carter oluyor evet doğru ama diğerini denemedim bahsettiğiniz tuf serilerinde geçerli mi yoksa rog serisi için mi?

Geri
Yukarı