Asus TUF FX504G-78050 vs Monster Abra A5 V13.4

Hangisi alınmalı?

• Oy verenlerin toplamı
    7

TheOrders

Decapat

Sizce hani PC'yi almak daha mantıklı? Oyun olarak Apex, Forza, CS:GO, Metro gibi oyunlar için. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Ben oyumu Asusa verdim anti dust cooling system mi ne yani anti toz tutmaz sistemi var❤😍. Ancak Monster laptoptada 1050ti var daha iyi ekran kartı,daha fazla FPS monster kullanan arkadaşların yorum yapması daha iyi olacaktır.
Dipnot: Almak istediğim laptop modeli şu:

Monster al tabikide. Ama alacaksan kendi sitesinden veya trendyol mağazasından almak daha mantıklı. Trendyol'da peşin fiyatına taksit yapıyor diye biliyorum. İyice araştır.

Ben oyumu Asusa verdim anti dust cooling system mi ne yani anti toz tutmaz sistemi var[emoji173][emoji7]. Ancak Monster laptoptada 1050ti var daha iyi ekran kartı,daha fazla FPS monster kullanan arkadaşların yorum yapması daha iyi olacaktır.
Dipnot: Almak istediğim laptop modeli şu:

Yorumunuz için teşekkür ederim. Sizin için o fiyat bandında 1050ti veya i7 li makinalar bulunuyor. Onlara bakmanızı tavsiye ederim

Asusa verdim anti dust cooling system mi ne yani anti toz tutmaz sistemi var

Monster markasının 6 ay süre ile ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti var.
Ayrıca ASUS TN panel kullanırken Monster IPS panel kullanıyor. ( TN panel çok kötüdür. Tek iyi yanı ucuz ve yüksek hz oranlarına çıkması olmasıdır. ) Ben olsam Monster seçerdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı