ASUS TUF FX505DT iade etmeli miyim?

Yani benim de varacağım yer orası, dropları eğer RAM de çözmezse kesinlikle teknik servise başvuracağım zaten. 90'ı normal kabul edemediğimden yaptım ben, hocam zaten Lol'de drop yiyorsanız, hele bir de açık dünya oyunlarını deneyin baya berbat oluyor. Ayrıca bir şey soracağım (ben google'da bile yaşadım bunu) sizede anlık ne yaptığınız fark etmeksiniz drop giriyor mu 2 saniye falan en fazla?
Googleda hiç drop girmedi.Ama muhtemelen RAM'den kaynaklıdır o da. Açık dünyadan kastınız hangi oyunlar? Black Desert oynayacaktım inş onda sıkıntı çıkmaz ayarları fullerim GPU'ya abanır belki.
Discorddan eklersen çok sevinirim netleştirmem lazım iade durumunu 2 gün kaldı hocam.

Son düzenleme:
Googleda hiç drop girmedi.Ama muhtemelen RAM'den kaynaklıdır o da. Açık dünyadan kastınız hangi oyunlar? Black Desert oynayacaktım inş onda sıkıntı çıkmaz ayarları fullerim GPU'ya abanır belki.
lawn81998#5702 Discorddan eklersen çok sevinirim netleştirmem lazım iade durumunu 2 gün kaldı hocam.
Vallaha hocam ben de RAM kaynaklı düşünüyorum zaten 7,8 kullanılabiliyor, AC: Odyssey, Gta gibi oyunlarda RAM kullanımı 7,5 7,7'e çıkıyor windows tek başına 3,5 yediği için. Kısacası model sıkıntılı hocam, iade konusunda, piyasa bozuk olduğundan iadeden sonra nasıl bir şey alabilirsiniz bilmiyorum. Hocam bu arada iletişime geçemeyeceğim kusura bakmayın, sonuçta iade edip etmemek sizin kararınız zaten.

Vallaha hocam ben de RAM kaynaklı düşünüyorum zaten 7, 8 kullanılabiliyor, AC: Odyssey, GTA gibi oyunlarda RAM kullanımı 7, 5 7, 7'e çıkıyor Windows tek başına 3, 5 yediği için. Kısacası model sıkıntılı hocam, iade konusunda, piyasa bozuk olduğundan iadeden sonra nasıl bir şey alabilirsiniz bilmiyorum. Hocam bu arada iletişime geçemeyeceğim kusura bakmayın, sonuçta iade edip etmemek sizin kararınız zaten.

Bir Monster buldum 6, 5K i5 10.nesil 1650 ama 1000TL vermeye değer mi çok kararsızım. 5800'lük Acer Nitro5'i nasıl kaçırdım kafamı taşlara vuruyorum i5 9300H 120Hz ekran 1TB HDD vardı laptopta. Sonuç olarak yarına bir karar vermem lazım biraz ışık olsa ekonomide iade edeceğim ama Celeron notebooklar bile 4K olmuş çok zor.
Vallaha hocam ben de RAM kaynaklı düşünüyorum zaten 7,8 kullanılabiliyor, AC: Odyssey, Gta gibi oyunlarda RAM kullanımı 7,5 7,7'e çıkıyor windows tek başına 3,5 yediği için. Kısacası model sıkıntılı hocam, iade konusunda, piyasa bozuk olduğundan iadeden sonra nasıl bir şey alabilirsiniz bilmiyorum. Hocam bu arada iletişime geçemeyeceğim kusura bakmayın, sonuçta iade edip etmemek sizin kararınız zaten.
Keşke iade etseydim şu tam benlikmiş 480 tl de iade var. Sırf piyasa kötü diye iade etmemiştim şu fiyata bak .https://www.trendyol.com/hp/power-15-dk0013nt-intel-core-i5-9300h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-7am62ea-p-25813059

Son düzenleme:

Geri
Yukarı