ASUS TUF FX506HC için RAM önerisi

enesbey01

Yoctopat
Daha fazla  
Laptopumu servise gönderdim RAM taktırmak için (garanti bozulmasın diye) ama bana verdiği ücretler 8 GB için 1600TL 16 GB RAM için 2600TL istediler. 350TL de işçilik ücreti istediler. Sizden ricam 16 GB RAM almak istiyorum. Bende tek slot 16 GB RAM var.
(MICRON/MTA8ATF2G64HZ-3G2E2
DDR4 3200 MHz 16 GB)

Hangi ürünü almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Ürünü bozmadığınız sürece garantisi iptal olmaz ASUS tarafında RAM ve SSD yükseltmesi yapmanın, iyi ki o fiyatı vermemişsiniz servise. CPU-Z ile Memory ve SPD sekmesinin ekran görüntüsü atarsanız daha sağlıklı olur öneri açısından.

Ürünü bozmadığınız sürece garantisi iptal olmaz, iyi ki o fiyatu vermemişsiniz servise. CPU-Z ile Memory ve SPD sekmesinin ekran görtünüsü atarsanız daha sağlıklı olur.

Bende 2 ASUS cihaz var ikisi de açarsanız garantiden çıkar dendi, üst modellerdeki cihazlarda RTX4060 gibi açabilirsiniz sorun olmaz diyorlarmış. Keşke RAM'i kendiniz alıp yollasaydınız, aşırı fiyat farkı oluyor ve aldığınız RAM ile yollarsanız ücretsiz takıyorlar.

Zarar verimediği sürece garanti bozulmuyor.

Ben ASUS'u aradığımda ASUS zenbook ve ASUS TUF FX506 GTX1650 Ti'lı versiyonu için aramıştım model numarası istediler o model numarasını verince açarsanız garantiden çıkar dediler emin misiniz bu konuda çünkü ben 3 kere aradım emin olmak için 3 temsilcide aynı cevabı verdi.

Hasar falan vermediğin sürece garanti bozulmayacak. Tabii önce SPD ve Memory kısımlarını alalım.

@fikiresaygı servise o kadar para vermesi de mantıklı sayılmaz ama. Kendisi değiştirse daha iyi olur.

Kesinlikle garantiden çıkmıyorsa eğer 400~500₺ zaten bir 3200MHz 8 GB RAM aşırı uçuk bir rakam teklif etmişler resmen bize getirmeyin iş çıkarmayın der gibi bir rakam yakıştıramadım açıkçası ASUS'a.

Laptopumu servise gönderdim RAM taktırmak için (garanti bozulmasın diye) ama bana verdiği ücretler 8 GB için 1600TL 16 GB RAM için 2600TL istediler. 350TL de işçilik ücreti istediler. Sizden ricam 16 GB RAM almak istiyorum. Bende tek slot 16 GB RAM var.
(MICRON/MTA8ATF2G64HZ-3G2E2
DDR4 3200 MHz 16 GB)

Hangi ürünü almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

RAM değerleriniz 3200MHz ve CL22'ye sahip uyumlu çalışacaktır: Crucial CT8g4sfra32a 8 GB bellek Amazon.com.tr 16 GB'ını isterseniz oda 750₺ alttan seçebilirsiniz. Tek 16 takılı olduğundan 16 almanızı öneririm 16+16 şeklinde Dual çalışır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı