ASUS TUF FX506HCB HN144 için RAM önerisi

Son düzenleme:
Yeni takılan RAM'i söküp deneyin. Parlak yerlerini yumuşak bir silgi ile de silebilirsiniz.

Tamamdır hocam. RAM'in parlak yerlerini yumuşak bir silgi ile temizleyip deneyin. Olmazsa iade edin veya değişim isteyin.

Tamamdır hocam. RAM'in parlak yerlerini yumuşak bir silgi ile temizleyip deneyin. Olmazsa iade edin veya değişim isteyin.

Parlak kısım dediğiniz neresi resim atabilir misiniz?

Parlak kısım dediğiniz neresi resim atabilir misiniz?

Ayrıca ASUS almış olduğum RAM'in Dual channel olması gerektiğini söyledi. Pek alakası olduğunu sanmıyorum ama bu RAM Dual channel mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dual Channel çift RAM ile olur.

Tamamdır hocam. O zaman aldığınız yerle görüşün. CPU-Z ile Memory ve SPD sekmelerini tekrar atar mısınız?

Tamamdır hocam. O zaman aldığınız yerle görüşün. CPU-Z ile Memory ve SPD sekmelerini tekrar atar mısınız?
Bir kez daha silgi ile iyice sildim ve sonra takınca çalıştı hocam, teşekkür ederim yardımlarınız için. Tabii bundan dolayı mı çalıştı bilmiyorum belki oturmamıştır daha önce tam, neyse. Birkaç gün test etmeyi düşünüyorum ama sizce iade edeyim mi? Çünkü ilk taktığımda görüntü gelmemişti. İleride sorun çıkarsın istemiyorum başıma. Dual channel olarak çalışıyor herhalde değil mi şu anda?
1658478836191.png

1658478871097.png

1658478885968.png

Geri
Yukarı